Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország mai lakói tényleg...

Németország mai lakói tényleg ilyen szörnyűek lettek?

Figyelt kérdés

[link]


"Szeretjük a nemzethalált"

"Nem érzünk szeretetet Németország iránt"

Ezek voltak felírva.


Szerintem ők túl lőttek a célon , ez már nem antifasizmus hanem antipatriotizmus.


Nem kell senkinek ugrálni meg táncolni hogy mekkora magyar vagy német, de ami a képen látható az nem normális , inkább már beteges.


És ilyenek Európa vezetői....


Nem értem hogy nem büszkék az országukra, nemzetükre , amikor Európa vezetői , és ők az egyik legjobb autógyártók , elismert a legtöbb termékük illetve a tudásuk.



2013. febr. 26. 08:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A 2004-es népszavazás során kb. erre a szintre süllyedtek Magyarország vezetői is.
2013. febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy az NDK területen élő németeken nem fogott úgy az agymosás , többet megőriztek a becsületükből.


Kijelenti , hogy gyűlöli a hazáját és még büszke is rá ,sőt hirdeti is, személy szerint a bolondok házába záratnék ilyen "embereket".


Viszont nem is nagyon értem hogy a német kormány hogy hagyhat ilyesmiket.

Angela Merkal játszotta a nacionalistát , közben ugyanaz mint nálunk Gyurcsány.

Egy áruló.

2013. febr. 26. 15:48
 13/16 anonim ***** válasza:

"A sógorékon , rajtunk nem fog úgy az agymosás?"


Ajjaj, "rajtunk" ne fogna?? Olvasgassad a ballereket akár itt, akár a rengeteg balos-oldalon aztán meglátod itt vannak csak ám agymosottak!

2013. febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ezek nem németek, hanem hontalan senkik.
2013. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek tüntetők. Tüntetők pedig mindenhol vannak, mindenféle felfogással. Mindenki máshova tartozik, az egyik ide a másik oda. Soha nem lesz olyan ország, ahol egységesen mindenki ugyanazt akarná.
2013. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Pro Patria ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz: ilyenek mindenhol vannak. Még Japánban is, ami hagyományosan hazaszerető, tradicionális szellemben élő társadalom.

https://www.youtube.com/watch?v=UDjoei8fIBM

2013. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!