Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit ígér Barack Obama, és mit...

Mit ígér Barack Obama, és mit John McCain, ha őt választják meg elnöknek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Barack valtozast iger, a ven fax meg egy Bush klon...tovabbi penzszorast, tehat haborut...

En Hillary-ra szavaztam volna. Sajnalom, hogy kibacott vele a sajat partja...

Baracknak szuksege lesz ra, hogy magahoz edesgesse valahogy mert delen bizony nagyon nem akarodzik a nepnek egy feketere szavazni...ha McCain nyer...az meg a legnagyobb bukas az USA-nak...72 eves ven haborus esz oszto...igazi tenyerbemaszo pofaju Bush copy.

2008. jún. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon egyetértek az előttem szólóval! Ha McCain nyer, aazl szerintem nemcsak az USA, hanem a világ is veszít, mert marad ugyanez az "én vagyok a világ ura" politika.

Ha Obama nyer, talán végre történik valami változás. De ehhez tényleg az kell, hogy Hillary meggyőzze a választóit, hogy helyette Obamát támogassák. A déli államokban valószínűleg elég sok demokrata gondolja úgy, hogy inkább egy republikánus, mint egy fekete. Ezt a hozzáállást nem lesz egyszerű megváltoztatni.

2008. jún. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

nem vagyok én mám teljesen biztos, hogy Obama jó lenne. Félreértés ne essék, utálom, mint a xart a republikánusokat, csak nem vagyok benne teljesen biztos, hogy az amcsik 2 bush ciklussal a hátuk mögött megtanulták a leckét. Nevelési célzattal kellene még nekik 1-2 republikánus ciklus.

A másik, ami elgondolkoztat az irak. Lehet azon vitatkozni, hogy mennyire volt jogos és megalapozott a lerohanás, de lényegtelen. A xart már beleborították a ventilátorba, és nem vagyok meggyőződve róla, hogy egy ennyire elmérgesedett helyzetet a demokraták a maguk módszereivel uralni tudnák. Odamenni sem kellett volna, de nem vagyok benne biztos, hogy eljönni olyan jó gondolat...

2008. jún. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
barack apó eljátszhatja a megváltót és a pacifista feketét de ekkora biznisznek nem fog utjába állni mint a háboru. mellesleg nem fog obama nyerni. De ha nyer akkor is jol tudja hogy volt nem is olyan rég egy John F. Kennedy aki még elhitte hogy a biznisz utjába állhat
2008. jún. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Kedves elottem szolo volt nem is olyan reg egy Jimmy Carter nevu mogyorofarmer, akibol elnok lett...es Nobel vilagbeke dijas...nezz utana, hogy miert.

McCain-nel mindenki jobb....meg egy feher anyatol szuletett fekete is!

2008. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
67%
Hillary azért lett volna jobb, mert amerikaiul: inkább egy nő, mint egy fekete. Sajnos Am. nem áll készen egy fekete miniszterelnökre, de remélem élve megússza azért. Ez nem poén sajnos :(. McCain meg a nem-változást ígéri.
2008. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Tudtommal Jimmy Carter az elnöksége utáni tevékenységeiért kapott elsősorban békenobeldijat. Lehet hülye vagyok. No mind1. Meg lehet nézni amerika háboruit. A 2. vh óta 1 évre nem álltak le sehol a világon.
2008. jún. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Akkor inkább Ron Paul! Akit a mass media elnyom, pedig rengeteg ember szeretné őt. Obama meg McCain pedig NWO bábuk.
2008. aug. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
És Barack Obama a befutó, hál' istennek!!! :)
2008. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!