Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » AZ USA-ban hogyan sikerült...

AZ USA-ban hogyan sikerült integrálni a négereket? Nálunk nem működne a módszerük a cigánysággal?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 14:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Azért a mai napig sem olyan rózsaszín a négerek elfogadása amcsiban sem. Lásd külön városrészek."


Egyértelmű, hogy mindenki a keresetéhez megfelelő ingatlanban lakik. Magyarországon sem hiszem, hogy a 8kerben ugyanannyi a lakások négyzetméterára mint a rózsadombon. (nem lakhat mindenki a milliomos negyedben)

2013. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 szántóvető ***** válasza:
*előttem szólókkal..
2013. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"A feketék mindig is helyhez kötötten, munkából éltek, soha nem voltak vándor nép"


A mai cigányok sem vándorolnak már. Sajnos. Pedig mehetnének nyugodtan pár országgal odébb.

2013. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"A mai cigányok sem vándorolnak már."


Ez igaz. De ezzel ki is fújt az integráció. Ugyanazt a hagyományos sáskajárás életmódot folytatják, csak most egy helyben. :))


Nem is a mozgás a fő különbség, hanem a környezethez való viszony.

2013. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért Obamához visszatérve ő sem éppen "néger". az anyja fehér, angol származású, és "fehér" kultúra alapján nevelkedett, szóval nem épp a néger gettóból jött. Magyarán neki biztos talaja volt, hogy el tudjon rugaszkodni.

A cigányság egyszerűen egy élősködő csürhe, ebben semmi "rasszizmus" nincs, egyszerűen ez az igazság. Aki tud nekem mondani olyan országot ahol sikerült beilleszkedniük, ahol a cigányok is megbecsült, elismert tagjai az adott társadalomnak, aki tud mondani olyan népet aki "szereti" és szívesen látja a cigányokat az szóljon mert én nem tudok ilyenről. Azért ez nem véletlen szerintem. A feketék közül is rengeteg a cigányokhoz hasonló egyed, de azért ott a többségük normálisan akar élni szerintem.

2013. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!