Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Zsidók vs. Arabok?

Zsidók vs. Arabok?

Figyelt kérdés

A zsidók és az arabok is sémi nép. Tehát ha a zsidók utálják az arabokat, akkor ők is antiszemiták?


Hogy van az, hogy az arabokról mindenféle sztereotípiát terjesztenek szándékosan a zsidók: mind terrorista, mind merénylő, stb., de ha őket a legkisebb kritika is éri, akkor a fél világ felhördül és antiszemitáznak, náciznak?


Miért "kötelező" utálni az arabokat és miért "kötelező" szeretni a zsidókat? A médiából nagyon ez jön.



2013. jan. 24. 07:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként én nem vagyok zsidó, nem vagyok liberális és nem olvasok Népszavát.
2013. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Pro Patria ***** válasza:

De Trianon előtt sosem létezett szlovák állam. Mégis elszakadt...

Az pedig mindegy, minek nevezed őket, palesztinoknak vagy arabok, a lényegen nem változtat: erőszakkal kifúrták onnan a helyi lakosokat a szisztematikus, tömeges zsidó betelepítéssel.

És ez a folyamat, a nemzetközi tiltakozások ellenére, ma sem állt le.

2013. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Magyarok! :D


Viccen kívül:Egyértelműen az arabok.Nekem vannak szír és afgán ismerőseim.teljesen normális emberek.Mutass egy normális zsidót.Ja,hogy az egyetlen ilyen 2002.ápr.10-én meghótta magát,aha...


(Gyengébbek kedvéért-Hofi.)

2013. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!