Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen viszonyban vagytok a...

Milyen viszonyban vagytok a kivándorlással?

Figyelt kérdés
13 vagyok. Apám közölte velem, hogy jövőre ki akar menni Kanadába. Én nem vagyok oda az ötletért. Itt vannak a rokonaim, barátaim stb. meg angolból sem vagyok annyira jó. Amúgy meg szeretem M.o.-t, tudom ez ma már csoda, ma már pár külföldi is jobban szereti M.o.-t mint néhány magyar. Mondjuk sok, főleg idős ember nevetséges, itt M.o.-n. Akik még mindig renszerváltás előtti pártra szavaznak. Nem volt nekik elég lecke? Mondjuk van ismerősöm, aki (igaz belföldre) költözött el a sok cigámy miatt. A Jobbik lehet, hogy atimagyar párt, főleg ezzel a román-szlovákgyűlölettel (én sem szeretem őket), de legalább foglalkozik vele, szerintem nem lehet erről úgy beszélni, hogy azt ne mondják, hogy rasszizmus. Az Lmp ugyaolyan sunyi párt.

2012. dec. 26. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Kanada jó hely, de nagyon nagy váltás lesz.
2012. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Én is tiplizek. Vagy Kanada vagy Ausztria vagy Németország.


Két évvel ezelőtt még nemzeti érzelmű nagymagyar voltam, de rá kellett ébrednem, hogy Magyarországon a nemzeti oldal nem azt a minőséget képviseli, amit értelme is lenne csinálni.

2012. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
"Magyarországon a nemzeti oldal nem azt a minőséget képviseli, amit értelme is lenne csinálni." Ezzel mit akarsz mondani?
2012. dec. 26. 19:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Én semmi szín alatt ki nem mennék.
2012. dec. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
A Jobbikban nincs szlovák-román gyűlölet. Egyszerűen csak a sovinizmusukkal szemben megkívánják védelmezni az ott élő magyarokat. Amennyiben meg lehet, a határon túlon az egy tömbben élő magyaroknak autonómiát kíván szerezni.: Vajdaságon, Érmelléken, Székelyföldön, Csallóközben. Sőt, még a Jobbik gazdasági szövetséget is szeretne velük létre hozni.
2012. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Látszik hogy 13 vagy.

Majd ha nagyobb leszel és dolgozni kezdesz vagyis kezdenél akkor majd lehet hogy megfordul a fejedben a kivándorlás ugyanis ebben az országban nem sok munkahely van.

Itt É.K. Magyarországon voltak anno gyárak és bányák,kohók de bezártak.

Sok diplomás nem talál munkát,itt a meki vagy a tesco se veszi fel az embereket.

Hazafiságból meg nem lehet megélni sem számlát befizetni.

Mondjuk sok, főleg idős ember nevetséges, itt M.o.-n. "Akik még mindig renszerváltás előtti pártra szavaznak."

Na és a többi mivel különb szerinted?

"Nem volt nekik elég lecke? "

Akkoriban legalább volt munkája az embereknek és az számított szégyennek ha nem dolgozott az ember,most meg indoklás nélkül elküldik az embert (tegyük fel akár egy ostoba FB bejegyzésért)

A mostani drága kormányunk meg rosszabb mint az elmúlt "nyócév" pártja..

. "A Jobbik lehet, hogy atimagyar párt"

Antimagyart akartál írni? Tudod egyáltalán hogy mit jelnt az hogy anti? Ha igen,akkor szerinted miért antimagyar?

Jan Slota vagy Benes az antimagyar.....


"Amúgy meg szeretem M.o.-t, tudom ez ma már csoda, ma már pár külföldi is jobban szereti M.o.-t mint néhány magyar."

Miért lenne csoda,de viszont ahogy írtam hazafiságból nem lehet megélni.

Itt nincsenek aranybányák,nem vagyunk egy ásványkincsekben gazdag ország,nem is vagyunk egy nem ország,külföldön nem nagyon tudják hol van az a Hungary,állítólag finom a magyar konyha,mégsem világhírű.

Az egyetlen kitörési lehetőség a tanulás de most ezt is meg akarják nyírbálni,akik anno ingyen tanultak.

2012. dec. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Nagy mákod van, hogy családilag visznek ki, és nem egyedül kell majd kikaparnod magadnak a helyet. tíz év múlva. Használd ki a lehetőséget!
2012. dec. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6: Persze, hogy azt akartam írni. és pontosan tudom, hogy mennyire nehéz itt munkát találni, de nem csak anyi az egész, hogy kimész legalább ha így szidod M.o.-t akkor ne nevezd magad magyarnak. (tisztelet a kivételnek)
2012. dec. 30. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem M.O.t szidom te idióta IQ figter,te nagymagyar,hanem akik miatt itt tart az ország.

Egyik haverom vendéglátásban dolgozik,felvették kemény 1 hónapos szerződéssel végigdolgozta a hónapot napi 10 órába majd a beígért pénz felét adták nekik oda.

És nem egy ilyen munkahely tartja fenn magát ily módon.,

Bátyám meg Hollandiában dolgozott és az ottani munkaadók figyeltek arra hogy a 8 óra az 8 óra legyen és hogy ne keltsék rossz hírét az országnak.

2012. dec. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!