Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valaki össze tudná foglalni...

Valaki össze tudná foglalni tömören az előzményét a Gaza vs Israel Defense Forces háborúskodásnak?

Figyelt kérdés

Néhány napja ezzel van tele minden, de sajnos az egész közel keleti konfliktusról hiányos az ismeretem.

Valaki tisztázná nekem hogy mi az előzménye, célja, kik a támogatói a feleknek stb.?



2012. nov. 19. 20:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Az USA... alkotmányukban is benne van, hogy Izraelt X Mrd dollárral támogatni kell évente."


Hány éves vagy? Mert ha elmúltál 12, akkor szólj a szüleidnek, hogy vigyenek orvoshoz!

2012. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Csak holnap leszek 12. Megúsztam.
2012. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Viszont angolt már tanultunk ma. Miután hazaértem tök véletlenül ezt végigolvastam.


[link]


Maga olvasta?

2012. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hat, ha ma mar 12 vagy, akkor talan meg tudod magyarazni, hogy mi a kapcsolat az USA alkotmanya es az altalad belinkelt lap kozott.
2012. nov. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja, akkor ha törvényben van, akkor igazam van? Végülis az érvelésed szilárd alapokon áll. :)
2012. nov. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!