Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van olyan aki csak azér vett...

Van olyan aki csak azér vett ki szabait hogy végignézze az USA elnökválasztást ma a tvben?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 06:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Maximum csak azokat érdekli ez a választás akiknek van rokona Amerikában vagy akik szeretnének oda emigrálni , de szabadságot biztos nem vesz ki ezért senki.
2012. nov. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dehogy, szabit nem veszek ki emiatt. Követem neten az eseményeket, de annyira nem nagy horderejű a dolog szerintem.

USÁban normális általában mindkét fél, tudnak együtt dolgozni is, ha kell, nem gyűlölködnek, nem uszítják a népet... Vége a választásnak, és minden megy tovább, ahogy előtt is.

Bár itthon is így lenne. A mindennapokban semmi keresnivalója a politikának.

2012. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgyis a néger nyer, ő most a jófej tesó, mindenhol ezt nyomatják.
2012. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Takumi ***** válasza:
Obama a jófej tesó?? Ez miből jött le neked, a politikája igen is vállalható, letett vmit az asztalra. Inkább az abberált Romney kéne??
2012. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is szimpatikusabb Obama, pedig inkább a nemzeti odalon állok. Ő vele legalább normálisabb lett valamivel a külpolitikája amerikának, és nem is egy buta ember. Bushék meg mindig kitaláltak valami indokot hogy háborúzhassanak, és inkább megtett bármit, hogy amerikának több pénzt szerezzen, nem érdekelve őt hogy közben másokkal mit tesz. Persze az is igaz, hogy függetlenül attól, hogy ki az elnök, amerika mindig is ilyen. Amúgy annyira mélyen nem látok bele a dolgokba, ne mfoglalkzoom ennyt ezzel, vagyis hogy nekünk melyik lenne a jobb. De hiába a republikánusok a "nemzetibbek" inkább, nekem ők veszélyesebbnek tűnnek.
2012. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy mennyire magunkénak érezzük ezt a választást. Pedig oly jelentéktelen kis porszem az országunk a világ nemzetei között.
2012. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Takumi ***** válasza:
Azért a magyarok sokmindent adtak már a világnak:)
2012. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azért a magyarok sokmindent adtak már a világnak:)"


És a magyar lányok a legszebbek, és a magyar bor világszínvonalú, tudjuk, tudjuk.

2012. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!