Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit jelent Nyugat-Európában...

Mit jelent Nyugat-Európában szélsőjobboldalinak lenni?

Figyelt kérdés
Milyen nézetek jellemzőek? Azért merült fel a kérdés, mert azt olvastam többször is, hogy nem zsidó ellenességről vagy Izrael ellenességről szól a szélsőjobboldaliság nyugaton, sőt sokszor Izrael barátságról. Hogyan hívják nyugaton a keleti szélsőjobboldaliakat, akik zsidóellenesek?

2012. okt. 26. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugaton szélsőjobboldalinak lenni azt jelenti, hogy elismerni, hogy a fehér európai ember a világ legfelsőbbrendű embertípusa, de ebbe beletartozik a zsidóság is. Emellett ellenségesnek lenni a bevándorló négerekkel, muszlimokkal, ázsiaiakkal és mindenféle más emberrel.


Izraelre úgy tekintenek, mint a fehér európai kultúra közel-keleti előőrse.



A keleti szélsőjobbosokat legtöbbször neonácinak vagy nemzeti bolseviknek hívják. Az átlag magyarországi hungarista pl. neonáci, a Jobbik viszont nemzeti bolsevik mert egy egész ideológiarendszert épített a kapitalizmus ellen és az iszlán mellett, Nyugaton pedig általában a szélsőbaloldali pártok Izrael-ellenesek és Palesztina-barátok.

2012. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 EagleHUN ***** válasza:

Pár fogalmat tisztázzunk és meg lesz a kérdésre is a válasz.


"Jobbik viszont nemzeti bolsevik mert egy egész ideológiarendszert épített a kapitalizmus ellen és az iszlám mellett"

Belinkelnéd ezt hol álmodtad? Toleráns az Iszlámmal maximum, mert vannak Iszlám országokhoz köthető történelmi szálaink, kapcsolataink. De ettől függetlenül szerintem Keresztényi államot szeretnének.


"Az átlag magyarországi hungarista pl. neonáci"

Ezt kikérem magamnak meg más Hungaristák nevében is.

A Hungarista Hazafit jelent! Semmi köze a faji vallási vagy bármi egyéb megkülönböztetéshez! Ám a baloldal meg a libek nagyon szeretnék ezt a kettőt összemosni!

kb 13 kisebbség él Magyarországon többségük békében! Hallottál valakit pl Svábozni vagy Szlovákozni?

Mert én NEM.

2 Kisebbséggel vannak igazán gondok, de az sem a bőrszínük miatt hanem a többségük viselkedése, hozzáállása miatt, és igenis vannak köztük rendesek is. (Képzeld még Roma ismerősöm barátom is van. Csak halkan jegyzem meg ő kinyírná azokat akik egyben az ő származását is "égetik".)

Az egyik kicsiben bűnöz és nyíltan a másik meg fű alatt és nagyban.

Nincs jogom kiközösíteni a kirablóinkat vagy mi?

Ezek szerint Williem Wallace is egy rohadt Náci volt mert fölmert kelni az elnyomói, kirablói (Angolok), felesége gyilkosai ellen.


Szerintem ezzel meg is válaszoltam a kérdést is, mi a nyugat európai és kelet európai szélsőjobbosok közti különbség. Nekünk van okunk utálni bizonyos elemeket, nekik meg igazán nincs.

Hiszen pl Németországban a rendes és szorgalmas Törökök csinálják az alantas munkákat amit a Német (hazafi) nem hajlandó megcsinálni, vagy túl sokat kérne érte. Ott ezért munkanélküliek a helyiek, mert sokat kérnek és büdös nekik a munka.(A munkanélküli segély meg a mi fizetésünk 2-3 szorosa).

Utána meg fölvesznek egy szélsőjobbos kamu identitást hogy "fujj a bevándorlók miatt nincs munkám". Na ez undorító szerintem, nem ami itt van.

2012. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Szélsőjobboldalinak lenni azt jelenti, hogy soha nem kell azt mondanod: sajnálom."
2012. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tarak ***** válasza:

Nyugat Europaban a szelsojobb Izrael mellett van: ez igaz. Viszont amerikaban-szinten nyugaton- a Ku Klux Klan es Aryan Brotherhood zsido ellensesek, ott nincs annyi muszlim bevandorlo es fokent a fekakat ill a latin amerikai bevandorlokat utaljak.

Ezzel szemben tavol keleti bevandorlokat nagyon keves szelsojobboldali part tamadja nyugaton, vajon miert van ez?

2012. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!