Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Munkanélküli fiatalok! Ha...

Munkanélküli fiatalok! Ha lenne a közelben valami kommunista ország, ami teljes foglalkoztatottságot ígér mittudomén Románia vagy az NDK komcsi maradt volna, átköltöznétek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 02:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Kádár alatt születtem,jött Grósz,Németh,Antall,Boros,Horn,Orbán,Medgyessy,Gyurcsány,Libás,Orbán -és kétszer voltam külföldön bevásárolni.Se nyugatra,se keletre nem mennék,pedig a tetején sincs tejfel.Apámtól,aki cseléd volt,azt tanultam,az él jól a kommunizmusban akinek nagy a pofája és nem akar dolgozni,csak munkahelye van.Ámen.
2012. okt. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha:

1. Jól fizetnek

2. Nincsen se nig*ger, se cigány, se arab és hasonlók

3. Jók a csajok


S-I-M-Á-N!!! ;DD

2015. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!