Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megismétlődhet-e újra az ami...

Megismétlődhet-e újra az ami 2001. szeptemnber 11-én történt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 08:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
40%

12:48!

Oké, én paraszt vagyok, de te meg VÁROSI FICSÚR!!!

2009. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%

"Lehet irigykedni az USA kultúrájára, gazdagságára, jólétére, edukációjára, meg úgy mindenre"


Ki akar olyan lenni, mint azok?

2009. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%

Igen. De nem a terrorizmus miatt. Mert az a terrorizmus, amiről az USA beszél NEM LÉTEZIK. Ők rendezték meg Szeptember 11-et. Zeitgeist, összeesküvés-elméletnek tűnik, de ez az igazság. Az egész az USA műve, hogy mehessen az olajért.


És válaszolnék egy hülyegyerek kommentjére:


"Lehet irigykedni az USA kultúrájára,"


Kultúra? Mindent Európából vittek át, és azt a pár saját kultúrális elemüket unalomból találták ki.


"gazdagságára, jólétére,"


Inkább szegény Európai az ember, mint gazdag, elkényesztetett, önállótlan amcsi.


"edukációjára,"


LOL Amerikában DIREKT NEM TANÍTJÁK ŐKET. Teszteket töltetnek ki velük minden dogában és vizsgán és ezekben a tesztekben csak x-elni kell. A Földrajzról, történelemről, más népekről, meg úgy bármiről NEM TUDNAK SEMMIT. Még a saját 2 szomszédos országukat sem tudják megnevezni. Ők a nyelvüket csak fősulin meg egyetemen kezdik el tanulni. ÉS nagyon kevesen jutnak oda. Aki okos az amcsiban, az mind külföldi.


"meg úgy mindenre,"


Olvasd újra, amit írtam.


"mert amíg a magyarok ilyen ostoba szarokkal vannak tele, mint ti, mi csak távolodni fogunk tőlük színvonalban"


Tény, hogy van, amiben jobbak, de rengeteg minden van, amiben nem!

2009. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%

Nevezz meg egyetlen dolgot, amiben az USA nem jobb, mint Magyarország, édesem :)


Fölösleges veled vitatkoznom, mert egy laboratóriumi csimpánz magasabb értelmi szinttel rendelkezik, mint te. Hihetetlen, hogy az emberek ennyire ostobák és félrevezethetők, hogy beveszik ezt a sok szart, amit te felhoztál "észérvül".

2009. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%

na azért a végén nehogy bebizonyítsul tudományosan hogy a fekete az végül is fehér ... D

sztem aki ezt írta, sürgősen keressen pszichiátert, valami nagy gond van !!!!! tudja fene, én azért szívesen elfogadnék egy olyan országot, olyan emberekkel, még ha szemét mindenhol van is, csak az arány nem mindegy

2009. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
55%

Aki védi őket, annak köztük a helye. Értelmileg kb. odasorolhatók. Egyébként látszik a hozzászólásaidból, hogy műveletlen vagy.


[link]

2009. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%

http://www.youtube.com/watch?v=0OpPgA1buC4

itt van ugyanaz a videó, mint amit 21:22 küldött, csak magyar felirattal.

2009. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%
Amerikának akkor volt utoljára saját kultúrája amikor indiánok rohangáltak a prérin.
2009. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
35%

Nem vettétek észre?

A támadást 2001. szeptember 11-én hajtották végre.

Ez számokkal annyit tesz: 2001.09.11. Az amerikaiak segélyhívó száma 911-mint a dátum, amelyen a támadás történt. Csak egy észrevétel, de egészen biztosan van köze a kettőnek egymáshoz.

2009. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
61%

amíg vannak hülye emberek addig lesznek ilyenek.


bár hogy repülővel megnéznek egy tornyot mégegyszer azt nem hiszem, milyen snassz lenne már ugyanazt csinálni? :/

2009. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!