Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol éri meg legjobban aranyat...

Hol éri meg legjobban aranyat venni?

Figyelt kérdés
Sikerült félretennem 300 eurót és 200. 000 ft ezt aranyba szeretném fektetni. Még nem múltam el 18 éves. Vehetek e így is aranyt? Melyik külföldi országban éri meg legjobban aranyat venni?
2012. szept. 2. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Állítólag törököknél érdemes aranyat venni a legjobban, de kell egy hozzáértő személy is mert könnyen átvágják az embert.
2012. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha úgy rendelem? valami hivatalos török arannyal foglalkozó oldalról?
2012. szept. 2. 14:17
 3/12 anonim ***** válasza:

A Józsefvárosi piacon, ott olcsón adják...


Most komolyan, ne dőlj be semmi hülyeségnek!

Menj el a szüleiddel a Cib bankba, (vagy másikba), és vásároljatok a nevedre arany részvényeket.

Jó gondolat aranyba fektetni, mert értékálló.

2012. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De én itthon szeretném tartani az aranyat, van széfünk és én jobban érzem magam ha itt van mellettem egy karnyújtásnyira. Majd ha építkezek vagy nem tudom, lakást szeretnék venni megfogom és eladom.
2012. szept. 2. 14:25
 5/12 A kérdező kommentje:
Telket vagy aranyat éri meg jobban venni? Mert a telken termelhetek addig. De az arany viszont már 5000 éve értékálló.
2012. szept. 2. 14:26
 6/12 bumbi02 ***** válasza:

Hát, amekkora telket ebből vehetsz, az pár négyzetméter lenne csak.


Ha be akarod fektetni, akkor vagy kösd le bankban (akár euróként vagy dollárként, mert kevésbé inflálódóak mint a forint), vagy aranyba. De szerintem a legjobb megoldás, ha olyanba fekteted be, amire szükséged van.


Például ha sokat kell majd utaznod, egyetem miatt, akkor egy autóra félreteszed. Ha meg veszed az autót, annak az értéke - mivel nem pénzbeni, hanem kényelmi, és praktikussági értéke lesz - nem fog inflálódni. Persze csak ha az embernek szüksége van rá. Ha nincs semmi ilyen, amire hosszú távon szükséged lesz, akkor kösd le.

2012. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
LOL azért optimista vagy, hogy kemény 300 euró birtokában azon gondolkozol, hogy aranyba vagy telekbe fektesd :DDD.
2012. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vámház körút 9. :) De komolyan, most minden ékszert olcsón adnak, és az teljesen értékálló, ráadásul jól mutat, vagy akár későbbi házasságodhoz is jól jöhet, ha másra nem is használod. Ezt nem hirdetésnek szántam, de szerintem ékszerekbe is érdemes befektetni a pénzt.
2012. szept. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
földet vegyél! Az egy biztos befektetés ráadásul válság idején az egyik legértékesebb befektetés ... ráadásul azt még bérbe is tudod adni, szerencsés esetben ..
2012. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én ilyen tételből inkább állampapírt vennék, az állam fog utoljára csődöt mondani... ráadásul jó kamatot adnak hozzá .. autót felesleges azt fenn kell tartani és diákként olcsóbb a vonat. attól függ hol laksz, de telket is lehet jó árban venni,de ez hosszabb távú befektetésnek ajánlatos addig be is ültetheted akáccal és nincs vele sok gond)
2012. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!