Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Peru közbiztonságilag és...

Peru közbiztonságilag és élhetőségileg milyen?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Egy állami börtön óriás hörcsögöknek, akiktől a perui pánsíposok védenek minket.


Forrás: South Park

2012. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
-.-
2012. aug. 29. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Peru szegény ország. De ott is vannak gazdagok, szépen megépített negyedek, jólét. Az ország nagy része kopár hegy, sivatag, tengerpartja hűvös (amennyire trópuson ez érvényes), dzsungele járhatatlan és lápos. Ezért nehéz megélhetést találni.

Turisztikai látványosságai, útjai, városainak nagy része nappal biztonságos, este kevéssé. Egyes részek veszélyesek.

2012. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És Lima?

Amúgy én nem vagyok azért gazdag ha erre céloztál.:)

Közgazdászként van lehetőség ott dolgozni? Nagyon tetszenek a tájak a kultúra stb :D


Meg azért nem veszélyes annyira mint Kolumbia vagy Bolívia.

2012. aug. 29. 16:51
 6/6 Eszter077 válasza:

Szia!

Nekem van egy ismerősöm, aki közgazdász diplomával dolgozik Limában, azt hiszem hasonló területen.

Lima élhető város, de a közbiztonság nem túl jó. Be kell tartani bizonyos szabályokat és akkor nem lehet semmi baj.

2012. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!