Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Külföldre mennél? Miért?...

Külföldre mennél? Miért? Politikai ok? Gazdasági? Egyéb? Mit tanulsz? Hova mennél? Mit dolgozol/dolgoznál?

Figyelt kérdés
Akinek van kedve nyugodtan ossza meg a gondolatai! Miért itthon vagy miért külföld? Hova mennél ki szívesen? Mit szóltok Németországhoz? Ott is drágul minden? Usa? Megy a munkanélküliség... Mik a terveitek vannak még álmaitok? Vagy maradnátok itthon?

2012. aug. 23. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én voltam kint,de eleve úgy mentem ki,hogy vissza is jövök.Hozzáteszem jobban éltem anyagilag.De én már csak egy magyar érzelmű idióta vagyok.Minden ideköt,és 2 hét után már honvágyam volt.Anno egy cégnél voltam aki szállítmányozással foglalkozik.
2012. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*Németországban
2012. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Horvátország, Pag az lenne az ok, hogy én egy biztonságos országban szeretnék élni és nem tűröm azt, hogy az elmúlt 23 évben a kormány mind a gazdaságot, mind a biztonságot, MIND AZ ÉLETET tönkre vágta 13 éves vagyok és én itthon már már rettegek éjjel még itthon is, mert az elmúlt nyáron amik történtek főleg itt a közelben Lásd: tőlem 1 utcára megöltek egy nőt, Devecserben megint a Gárda kell mert a rendőrség nem tesz semmi, Pécsen 2 gyilkosság volt, Sopronban nem rég szurkálódás volt, Egy célom van egy jobb hazában élni ehhez pedig a jelenlegi politikai elit (MSZP, FIDESZ) nem elég, ha 18 éves leszek akkor alapítani fogok egy pártot amit már most híresztelni fogok, mind Magyarországon, mind Horvátországban hiszen a párt e két országban működne. Én a közbiztonság miatt mennék el innen bár fájó szívvel és rendszeresen haza látogatnék és próbálnám a helyzetet javítani.
2012. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A problémák elől nem tudsz elfutni.Főleg Európában sehová,mert idővel ott is rosszabb lesz megnyugtatok bárkit.
2012. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

jajj de nehéz és egyben érdekes kérdés

én vidékröl költöztem fel Budapestre és hát hamar bele szerettem, pedig soha nem volt különösebb vágyam ott élni, csak egy tanfolyam miatt mentem, de örök szerelem lett, aztán a jobb élet reményében átköltöztem bécsbe... hát nekem nem jött be, épp mikor vissza akartam költözni Budapestre akkor kaptam egy munkát, egy osztrák kis falucskában vigyázok egy öreg bácsira, nagyon szép hely, lényegében jó meló, jó pénz, de várom, hogy vissza térhessek, de nem tudom, hogy hogyan lehet majd otthon megint boldogulni, miböl fogok majd élni, feltett szándékom utazgatni és esetleg néhány hónapot évet más országokban élni, de a törzshelyem az Budapest lesz, persze ha nem lehetetlenedik el az ottélés

2012. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A héten már a harmadik ismerősömről tudom meg, hogy külföldre akar költözni.Családostul, végleg.

Nekik vagy jó lesz, vagy nem.

Az itthon maradóknak szomorú az elválás.

Az országnak tragikus.


Nincs itthon jövőkép. Ez volt az ok.

2012. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Magyarországon nincs elég munkahely!


Igazából gazdaságpolitikán kéne változtatni!

Én nem gondolom hogy akkora tragédia lenne ha bejönne még pár multi és teremtene 400-500.000 munkahelyet!


legalább lenne munka és fizetnék az adót és az emberek sem segélyen meg közmunkán élnének!


De most ez a gazdaságpolitika nem dívik sajnos...


És hogy hova mennék dolgozni?


Angolba, németbe szívesen.Persze Svájc a legjobb :)

De legszívesebben itt dolgozok Magyarországon. Szerencsére van is munkám.

2012. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én most 17 vagyok, de Ciprusra szeretnék kiköltözni 22 évesen a barátnőmmel ha együtt maradunk addigra. Voltam ott, és nagyon szép hely, nagyon megfizetik a szakmát tudó embereket és az állampolgárságot sem túl nehéz megkapni. Én azért mennék, mert szeretem Ciprust, illetve tudok angolul középfokon és most tanulom az oroszt. :)
2012. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
igen! Egyetemre kulfoldre szeretnek jarni,jelenleg Franciaorszagon gondolkozom. Persze rengeteg melo,h el tudjam magam tartani,esetleg osztondij ilyesmik,de szerintem megeri..az indok? A mentalitas,a multikulturalitas,a nyitottsag a vilagra stb
2012. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Usa, de csak látogatóba, Yellowstone meg egyebek.

Rem egyszer lesz rá keret megint, már megbántam, h anno nem mentem ki.

2012. aug. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!