Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Londoni olimpián felrobbantj...

A Londoni olimpián felrobbantják a Big Bent?

Figyelt kérdés
Inkább ne menjetek ki Londonba.
2012. júl. 27. 19:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, ki robbant, attól még terrorista. De én nem is ezt kérdeztem, hanem, hogy miért. Mellesleg szimbólumokat bármibe bele lehet magyarázni.
2012. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Olajért, hatalomért, új világrendért akármiért is azt is megfogjuk tudni. Közel-keleten 5 amcsi repülőgép anyahajó állomásozik Irán közelében nem véletlenül.
2012. júl. 31. 22:27
 13/24 anonim ***** válasza:
5 repülőgép anyahajó nem Irán miatt van ott, ráadásul csak egy MEU-t, szállít, az meg semmit nem ér.
2012. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Egyébként ezt a pirospirula cuccot ott befejeztem olvasni, amikor összehozta az angol zászlót a templomosok keresztjével... meg hogy 2 zászlóból van összerakva. Az igazság az, hogy a skót, angol és északír zászló keveréke, de ez senkit sem érdekel, ugye...


Nem kell minden internetes baromságot elhinni.

2012. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ennek a pirospaprikának vagy mi a tökömnek gőze sincs az angol kultúráról és történelemről, ezt bizonyítja a zászlós hülyesége is, de úgy teljes egészében az egész írás. Főleg a gyerekkórházas rész. Persze magyarként nem is kell tisztában lenni ilyesmivel, de legalább ne írna ilyen óriási badarságokat.
2012. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon vicces az, hogy egyesek szerint Irán megtámadásához mindenféle fals támadásokat kell rendezni, hogy a dicső nép is áldását adja rá. Nevetséges. Tudod, mire várnak az amcsik? Hogy a háttérben az oroszok és a kínaiak is úgymond engedélyezzék a támadást. Mert újabb világháborút senki nem akar, főleg nem Irán hülyesége miatt.
2012. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

utána néztem a zászlós dolognak ezt találtam...


Anglia eredeti zászlója fehér alapon egy vörös kereszt, mely a keresztes háborúk jelképe volt.

Amelyet elsősorban a templomos lovagok használtak.

Az íreknek viszont zöld, fehér és narancssárga zászlójuk volt.

A másik ír zászló a Patrik-keresztes zászló.

A keresztet az írek jelentős hányada hazug jelképnek tartotta, és ezért nem is tisztelték. Ennek több oka is volt, azonban szinte mindegyik oda vezetett, hogy a zászlót az angolok erőltették a szigetországra.


Gondolom a zöld fehér narancs nem illet volna bele a képbe ezért az angolok adtak nekik egy új zászlót.

2012. aug. 1. 18:49
 18/24 anonim ***** válasza:
És miért akarnak népességcsökkenést?
2012. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Véget ért az olimpia robbantás nélkül. Na most ilyenkor mi van?
2012. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Shai-Hulud ***** válasza:
Ja, hát nem működött a detonátor.... Benedvesedett ebben a hülye angol időjárásban. :-DD
2012. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!