Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Belaruszban miért akarják...

Belaruszban miért akarják bevezetni az orosz rubelt?

Figyelt kérdés

Minek ha van saját pénz?

Vagy ez jelenti azt, hogy Belarusz végleg egyesül Oroszországgal?


Nem értem.


2012. júl. 27. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hallottam róla, de már tervezték, az orosz gazdasági unióhoz csatlakozásul. Kb. amiért sok EU ország az eurót bevezette.
2012. júl. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, mivel haláltáborokon kívül más nem épül arrafelé, erre az egy "iparágra" bonyolult gazdaságot építeni, a pénzüket lassan a papír világpiaci árának a töredékéért sem veszik át. Ennél még az orosz rubel is jobb.
2012. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor területileg nem fog megszűnni Belarusz?
2012. júl. 27. 12:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak azért mert közös pénzük lesz? Nem, nem fog megszűnni. :)
2012. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Régebben volt ilyen törekvés, nem tudom hogy ma van-e még. De érdekelne :)
2012. júl. 27. 12:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy is Oroszországgal kereskednek, és a rubel pont jó az ilyen országoknak. Magas, de nem veszélyes infláció és ezért alacsony áron lehet tartani a belorusz termékek árát. A önálló belorusz rubelt nagyon veszélyeztetné az elinflálódás.
2012. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 pacsi válasza:
100%
Pár hónapja volt a TV-ben, hogy Putyin egy ifjúsági táborba látogatott, és a diákok kérdezhettek tőle. Az egyik srác azt kérdezte, hogy lát-e esélyt arra, hogy Fehéroroszország csatlakozzon Oroszo-hoz, és mondta Putyin, hogy jelenleg nem lát erre semmi esélyt de hozzátette, hogy mindig kűzdjenek a céljaikért. :D
2012. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam egy tavalyi hírbe h a fehéroroszoknak már 45%-a határozottan ellenzi az egyesülést :D xD
2012. júl. 27. 13:05
 9/10 A kérdező kommentje:
Vagy ez már nem igaz?
2012. júl. 27. 13:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert akkora határ f.s a pénzük, hogy fémpénzt már nem is használnak, csak papír van, abból is 10-es a legkisebb címlet.
2012. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!