Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Minek látogat Putyin Izraelbe?

Minek látogat Putyin Izraelbe?

Figyelt kérdés
Orosz diplomáciai hir: Holnap Putyin baráti látogatásra Izraelbe érkezik.

2012. jún. 24. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Részesedni akar Magyarország vízkészletéből.
2012. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Meghívták. Obamával is találkozott, pedig ahhoz sem volt nagy kedve a hírek szerint.
2012. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy idegesitsen teged xD
2012. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 yossarian44 ***** válasza:
100%
Miért különös, amikor Putyin Izraelbe megy? Ha jól tudom felnőtt ember, tud vigyázni magára, oda mehet, ahova akar, és ha jól tudom, van mit megbeszélniük a zsidókkal a térségbeli konfliktusok miatt.
2012. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6%
Putyin lehet be akarja vezetni Izraelben a kommunizmust. Most keres partnert. De Ukrajnába is hamarosan bevezetik újra a kommunizmust. Újból terjed a kommunista pestis.
2012. jún. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 yossarian44 ***** válasza:
Előző, a kommunista pestis éledezgethet, de Putyinnak, az oroszoknak, és az ukránoknak közük nincs hozzá. Ahol a rusnya vörös ördög akár fel is ütheti a fejét, az most inkább Görögország.
2012. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Pedig mot Putyin és az oroszok újra akarják éleszteni a kommunizmust és a Szovjet Uniot valami Eurázsiai vagy milyen nevű únió alatt.

Medvegyev is megmondta, hogy 2015-ig létre hozzák. És ezek szerint akar terjeszkedni izrael felé is, na meg kelet és közép európa is kell neki.

Nagy baj lesz!

2012. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 yossarian44 ***** válasza:
Én tudom, hogy lesz Eurázsiai Unió, de miből gondolod, hogy kommunisták lesznek? A Putyinék nagyvállalkozók, óriási részvénytulajdonnal, a tipikus erőszakos monopol-kapitalisták, szerinted hagynák, hogy kommunizmus jogcímén államosodjon a vagyonuk?
2012. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez szerintem elsőre neokommunimzus lenne, kicsit lazább dolog, majd szépen lassan visszkaommunizálódnának a dolgok a 90-es évek előtti szintre és putyiné lenne a fél világ vagyona. A mostani putyin vagyon sokszorosát tudná megszerezni az új kommunizmus bevezetésével.
2012. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 yossarian44 ***** válasza:
Jó, jó, de miért gondolod, hogy ezt tervezi?
2012. jún. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!