Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Anders...

Mi a véleményetek Anders Behring Breivikről?


2012. jún. 17. 16:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%

A szöveget nem értem, a zene nem tetszik, a képek nem tetszenek, a fickó arcpofacsontja sem tetszik. De hogy pozitívumként szóljon valami, az egyenruhája nem a legrosszabb.


De ha a magáról az emberről kérdezel, akkor miért linkelsz ilyen videót?

2012. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
67%
Vigyék ki a hátsókertbe, és ássák el. Adok eszközöket.
2012. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
47%
Miért nem ilyenek Breivik-ekkel harcolnak Afganisztánban?
2012. jún. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
75%
Beteg ember, az kétségtelen. Engem amúgy megdöbbent, hogy mennyire nem tudnak vele mihez kezdeni a norvégok. Mivel nem nagyon van náluk bűnözés, úgy érzem, nem tudják, milyen büntetést érdemelne, és inkább luxusbörtönben kezelgetnék, ahelyett, hogy tarkón lövik... pedig "meggyógyulni" nem fog.
2012. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
65%
Egy utolsó tetű.
2012. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
41%

Én egy hősnek tartom. Bátor férfi és helyes is :$

Végre valaki rendet csinál, ha már a "nagyok" nem.

2012. jún. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
03:05: ember, te normális vagy úgy egyébként?
2012. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 assurbanapli ***** válasza:
33%

a sok szörnyűség mellett még az is problémám vele, hogy IZRAELBARÁT, SZABADKŐMŰVES, ARABELLENES RASSZISTA

saját bevallása szerint

2012. jún. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
60%
Az a baj vele hogy izrael barat es nem muslim barat? en szeritnem a rsszizmus minden formaja rossz, ugyan ugy nincs bajom a zsodokkal mint a muslimokkal, hulye f@sz, am meg beteg a csavo, azt mondja hogy az islam bevandorlokkal van baja meg norvegia erdekeben cselekszik ,aztan csak norvegokat olt meg java resz bar nem tudom pontosan hogy volt-e koztuk muslim, kepzeld el hogy milyen lenne ha itthon valaki megolne 100 magyar embert azzal a felszolalassal hogy baja van a ciganyokkal zsidokkal, na az aztan nagy 'rendrakas' lenne
2012. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 assurbanapli ***** válasza:
20%

ne te balf@sz látom szépen utánanéztél, mit p&fázol ha nem tusz semmit! a jövő norvég politikai éltét irtotta ki!

arról meg nem tehetek hogy ilyen sötét vagy!

2012. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!