Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikortól fogják Európát...

Mikortól fogják Európát Eurábiának nevezni?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is de sajnálom Franciaországot...a mi országunkról nem is beszélve :S

2012. máj. 18. 00:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%

OK, tegnap belinkelt valamelyik kérdező egy videót, nem kell egyből berosálni, és 8 kérdést feltenni erről.


A kérdésre válaszolva:soha.

2012. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%
Mivel az "ópa" végződés nem utal a kontinensen élő népekre, ezért valószínűleg soha nem fogják lecserélni azt "ábia" végződésre.
2012. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

"Ránk ront az itt élő kétezer arab (főleg orvosok)?"

Nem,nálunk nem az arabokra gondoltam hanem az Indiából jöttekre... Meg nyilván vannak itt is kivételek mint a romáknál. De azért igazán beilleszkedhetne az a réteg aki bűnöz,vagy legalább tisztelje meg a befogadó országot. Sok magyar él az USA-ban,meg Nyugat Európában,meg még máshol de valahogy mi mégsem kezdünk el randalírozni meg robbantgatni,mert a másik szőke kék szemű

2012. máj. 18. 18:01
 14/19 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező! Mi az hogy sajnálod Franciaországot!?!???? Hát én meg azt hogy ilyen emberek vannak, mint te. Amúgy is Fr. rászorul a te értékes sajnálatodra! Undorító kérdés!
2012. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Na jól,van 00:19-kor írtam ki és fáradt voltam,akkor átfogalmazom. Az Európai Únióból lehet-e Eurábiai Únió? Nos lehet ez is egy hülyeség mert addigra megszűnik az EU,ha így megy tovább
2012. máj. 18. 18:04
 16/19 A kérdező kommentje:
jól van már te NAGY magyar hungarista...csak azt akartam mondani ezzel,hogy a keresztély Franciaország a középkorban,annyira virágzó,meg kulturált volt stb. Egy tipikus európai ország,és ki gondolta volna hogy több 100 év múlva már a népesség egy része nem is francia. Mert van ugye sok nég*r is de az nem arab.
2012. máj. 18. 18:07
 17/19 anonim ***** válasza:
68%

maximum Eurázsia lehet majd egyszer de remélem soha nem lesz...

mert amúgy Eurázsia lenne.

2012. máj. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%
Geográfiailag, és a helyes terminológiai használatban most is Eurázsia, de inkább Ázsia egyszerűen. Ugyanis Európa Europé után jött fennhéjazó elnevezés. Amit azért találtak ki, hogy megkülönböztessék magukat, azoktól ahonnan jöttek. Megtagadják a származásukat!
2012. máj. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Remélem soha
2013. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!