Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most milyen változást hoztak...

Most milyen változást hoztak Hollandiában a coffee shop-okkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Láttam a híreket de nem figyeltem rendesen.
2012. máj. 1. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Én azt hallottam, hogy csak holland állampolgárok kaphatnak majd füvet, és ők is csak a lakhelyükhöz legközelebb eső shopban. Nem tudom, mi értelme ennek, mert pont az egyik legfőbb turisztikai vonzerejét veszti el Hollandia ezzel. De állítólag Csehország lesz az új Hollandia etéren, szóval nem kell kétségbe esni.
2012. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

"Most milyen változást hoztak Hollandiában a coffee shop-okkal kapcsolatban"


Ezentúl csak holland állampolgár kávézhat ott.

2012. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cseh? Az legalább közel van, ott még úgyse voltam.
2012. máj. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 escrogar ***** válasza:

Csak hollandok vásárolhatnak füvet, gombát vagy akármilyen droggal készült terméket, és ők is csak egy törzskártya-rendszer alapján, amiből egy-egy bolt meghatározott számút bocsáthat ki.


Az ok az volt, hogy megszaporodott az ezekhez a drogokhoz köthető, külföldiek által elkövetett bűncselekmények száma, és a nagyvárosok belterületein konstans fűszag volt, amit a többségi, nem fogyasztó társadalom gusztustalannak tart.

2012. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg csak a német és a belga határ melletti két tartományban/megyében (nem tudom, mi a pontos megfelelő) tiltották be a külföldiek számára történő árusítást - a többi területen majd 2013-tól.


Az ok, hogy Hollandiára már nem egy kedves országként, amiről már nem a fapapucs meg a tulipán jut az eszébe az embernek, ahova elviszi a családját, hanem a kurv@k és a drog. És ahogy escrogar írta, ehhez köthetően a külföldiek rengeteg garázdaságot követtek el, ami egyszerűen zavarja a hollandokat.

2012. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóban volt ilyen, de azóta eltörölték.
2017. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!