Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért ilyen sok manapság az...

Miért ilyen sok manapság az összeesküvés-hívő?

Figyelt kérdés
Ilyen mélyre süllyedt volna a magyar közoktatás?
2012. febr. 6. 21:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
69%
Csak most veszed észre. Az összeesküvés elméleteknek mindig nagy közönsége volt, van. Sokan azt hiszik, hogy többlettudás birtokába jutnak, ezért terjesztik tovább, hogy fitogtassák "tudásukat". Sokan a már jó öreg rossz emberi szokás miatt, hisznek ezekben. Tehát: "mindegy, hogy ki miatt rossz az életem, de nem miattam, hanem a szomszéd, a pápa, a vakondok miatt."
2012. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
67%

Mindig sokan voltak, mert a képzetlen, tájékozatlan réteg a látszólag marha bonyolult összeesküvés-elméletek hangoztatásával intelligensnek hihette magát.

Csak régen nem volt internet, hogy mindenkinek terjesszék az elgondolásaikat. Tehát a velük kb. azonos értelmi szinten lévő ismerőseikkel vitatták ezeket meg.


Az meg nem a magyar közoktatáson múlik, hogy vannak emberek, akiknek egyszerűen nem vág az agyuk. Ráadásul ugyanezek általában képtelenek utánajárni a dolgoknak, sőt igényük sincs rá. Az ilyen embert oktathatja akárki, akkor is buta marad.

2012. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
64%

"összeesküvés elméleteknek mindig nagy közönsége volt,"


Nem igaz én hetvenéves vagyok40-60 évvel ezelött nem volt ez az össeesküvés elmélet hisztéria. Ismerethiány az elsődleges ok, korlátoltsággal párosulva.

2012. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
6%
Lehet, hogy nem jutott el önhöz, de akkor is rengetek ember hitt a hozzá éppen eljutó összeesküvés elméletben.
2012. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
63%
Mindig is voltak összeesküvés elméletek. Annyi UFO-s ba.romságban hittek régebben, még ennek a hőskorában, hogy az félelmetes. Ez a mostani semmi ahhoz képest.
2012. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
65%
az oktatási rendszer is romlott, plusz az interneten jól terjednek a hülyeségek, amire az unatkozó hülyegyerekek vevők.
2012. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
7%

"nem jutott el önhöz, de akkor is rengetek ember hitt a hozzá éppen eljutó összeesküvés elméletben."


Nem a Kalahári sivatagban laktam éppen! A világ több egyetemén tanítottam én jutottam az események közelébe inkább!

2012. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
35%
Kérlek magyarázd el, mit értesz "összeesküvés-hívő" alatt. Mert tény, hogy ezt a kifejezést nap mint nap hallom, de általában azoktól, akik nem tartják annak magukat.
2012. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

A világ egyetemein tanítani nagyon szép eredmény!

De biztosan nem ad torz képet a társadalom összetételéről?

2012. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
65%

"az interneten jól terjednek a hülyeségek, amire az unatkozó hülyegyerekek vevők"


Ez a jó meglátás! Sokan akik nem tudnak felülbírálni egy írást nem is fogják fel hogy mennyi fals információ van! El nem hinnék sokan! Én kémikus vagyok és őrült módon hemzsegnek a hibák a kémia tárgyú írásokban!De más egyébben is!Eltekintve a direkt félrevezetőnek készített gyártmányoktól!

2012. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!