Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy mik vannak az interneten....

Hogy mik vannak az interneten. Elég beszédes nem? Neked mi erről a véleményed?

Figyelt kérdés

Flag of Zionism (A cionizmus zászlaja):

[link]


Nem vagyok zsidó ellenes!!!!!


2012. jan. 29. 04:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2012. jan. 29. 04:58
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha én felrakok a kepkezelo vagy a kepfeltoltes oldalra egy szárnyas elefántot, akkor az is fent lesz az Interneten. Elég beszédes lenne a tekintetben, hogy van fantáziám és tudom használni a photoshopot. Erről a cionista zászlóról pedig sehol egy hivatalos kép. Úgyhogy ennyit a kamukérdésedről.
2012. jan. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
2012. jan. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Ez egy "nem hivatalos" állásfoglalás, amivel könnyű egyet érteni.

Hisz a náci és a cionista eszme édestestvérek, és Himmler és több zsidó nacionalista vezető is elismerte a harmincas években, hogy sokat merítettek egymás ötleteiből és gondolataiból.

Szerintem sértő lenne ha minden zsidót, sőt ha minden izraelit cionistának tekintenék, úgy ahogy sértő sok németnek hogy sokan a németeket akik éltek a Második Világháború alatt egy kalap alá veszik és "lenácizák".

Hülye az két egy időben uralkodó gondolat, hogy csak az a jó német aki náci - (~1934-~1944) vagy az a jó zsidó a ki cionista (~1950-~2000). Tegyük végre túl magunk ezeken a megtévesztéseken!

2012. jan. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hülye ez a két egy-egy időben uralkodó gondolat,*
2012. jan. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja és mind kettő közép-európai frusztrált ökrök baromsága.
2012. jan. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%

73%-os TELJES BAROMSAGOKAT beszelsz.

A cionizmus lenyege az, hogy a zsidok ujra epitsek fuggetlen orszagukat Izraelben. Pont.

2012. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért siettél leszögezni, hogy

"Nem vagyok zsidóellenes !!! " Netán félned kellene valamitől, ha valamik zsidóellenesnek gondolnának :-P ?

Egyébként jó ez a zászló, a két csapat annak idején együttműködött.


"A cionizmus lenyege az, hogy a zsidok ujra epitsek fuggetlen orszagukat Izraelben. Pont."

Ez így igaz, csak azzal volt ( van ) probléma, hogy egyes zsidók kezdetben (és most is) máshol képzelték el a saját haza megalapítását, pl. Magyarország területén is, a lényeg, hogy egy másik nép kiszorításával / leölésével,ami lássuk be nem egy emberbaráti cselekedet és amire minimum annyit kell mondjunk, hogy ejnye-bejnye.

2012. jan. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
~A nácizmus lényege az, hogy a németek újra építsék független birodalmukat Európában. Pont.~ - ők például ezt mondták.
2012. jan. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na most ezt a kamukérdést minek kellett kiemelni?
2012. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!