Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogyan mehetnék ki nyáron...

Hogyan mehetnék ki nyáron Ausztriába/Németországba dolgozni 18éves diákként?

Figyelt kérdés

Bármit megcsinálnék, hogy tanulhassam a nyelvet és esetleg keressek egy kis pénzt, de ha nyár végére egy plusz forintom nem lesz az se probléma, csak a nyelvet tanulhassam kint.

Valaki tud nekem segíteni ebben? Természetesen nem konkrét ajánlatot várok, hanem esetleg egy linket vagy bármit.

18/f


2012. jan. 27. 20:10
 1/6 A kérdező kommentje:
elsősorban nem pont diákmunkára gondolok, hanem talán fizikaira, de az se baj, ha diákmeló bármi jó
2012. jan. 27. 20:12
 2/6 anonim ***** válasza:

Feltételezem,hogy a német nyelv jól megy azért.Legalábbis nem okoz gondot a kommunikáció.


Ha nem akkor nem sok esélyed lesz munkára.

2012. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a biztatást csak de nem tudom hol kezdjem:D

amugy a német nyelv nem megy valami nagyon jól de mikor kint voltam németbe ugymond nyaralni akkor 1-2nap alatt belejöttem pedig fele ennyire se tudtam

idén fogok belőle érettségizni és ha az Isten is úgy akarja nyelvvizsgázni

2012. jan. 27. 20:20
 4/6 anonim válasza:
Neten vannak olyan diákmunkával foglalkozó oldalak, akik külföldre is közvetítenek ki diákokat. Kutakodj egy kicsit a neten. Ha ez nem jön be, akkor viszont keress egy ismerőst, aki tud ebben segíteni, vagy esetleg a sulidból vedd fel egy németes tanárral a kapcsolatot, hátha ő tud valamilyen módszert ajánlani, vagy esetleg vannak német ismerősei, akik tudnának neked segíteni. Mozgass meg minden követ.
2012. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

diákmunkás cégek: hát a nagyjánál regelve vagyok, volt, hogy már személyesen is mentem

némettanár a suliba: jó ötlet majd körbekérdezősködöm

ismerősök: sajnos nincs olyan ismerősöm aki tudna ilyenbe segíteni

2012. jan. 27. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:

nagyon tud idegesíteni, hogy valaki direkt a legkisebb hibákat is szóváteszi, mert niinncs jobb dolga hát az ilyet ki kéne tiltani

kedves kérdező nézz szét pár munkakereső oldalon googlen rákeresel, hogy külföldi diákmunka vagy ilyesmi

sok szerencsét hozzá

2012. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!