Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szlovákiában milyen drogok a...

Szlovákiában milyen drogok a tiltólistásak? Az AM2201 be van tiltva?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik. Ott nem szaroznak ezekkel.
2012. jan. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az AM2201 nincs tiltólistán.
2012. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez még itthon sincs tiltólistán. Csaj a jwh..

Amúgy ez a por arra való ,hogy herbált lehet belőle csinálni?

2012. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Ne drogozz!

Az olyan, mint a strucc, amikor a homokba bújik az okos kis fejével!

A problémákat meg kell oldani, nem elbújni előlük!

Az élet szépségét a legyőzött problémák alkotják, nem az önkívület!

Csak elhülyülsz, nyomorogsz, mindenki megutál és meghalsz 40 évesen.

2012. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

a port valahogy feloldják, és ráfecskendezik vagy valahogy rájuttatják a szárított növénykeverékre és kész is a herbál... ahogyan én tudom...


Engem biztosra érdekelne, hogy az AM2201es herbál be e van ott tiltva, mert megyek ki kicsit hosszabb időre Szlovákiába, és vinni szeretnék magammal, de csak akkor viszek, ha 100% hogy nincs betiltva,mert nem akarom magam megütni még véletlenül sem.

2012. jan. 14. 12:50
 6/10 anonim válasza:
40%
Nem értetted?NE DROGOZZ!De ha te illegálisan akarsz ott drogozni...Csak úgy mondom hogy be van...
2012. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a kérdés nem az volt, hogy drogozzak e?! csak arra vagyok kíváncsi, hogy be e van tiltva! de nem kaptam még biztos választ rá :(
2012. jan. 16. 11:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem mindenki azt csinál amit akar. De jól gondold, meg, mert ha ott magyarként elkapnak drog birtoklásáért, vagy használatáért, kicsipkézik segged az őrsön. Ebben biztos lehetsz. Sok sikert :P
2012. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én Szlovákiai vagyok és annyit tudok, hogy nálunk nagyon szigorúan büntetik mindennemű droggal való érintkezést. Azt nem tudom, mi az a szar, amit említesz, de egy adag fűért már bevihetnek.
2012. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez egy dizájner drog. Arra lennék nagyon kíváncsi, hogy tiltólistás e ez az anyag, vagy nem.
2012. jan. 22. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!