Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyi az esélye hogy az...

Mennyi az esélye hogy az úgynevezett "Új Orosz Birodalom" független lesz?

Figyelt kérdés

[link]


És valaki nem tudná megmondani hogy ez a terület pontosan hol található?


2012. jan. 1. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerinted? 168 hektár az egész terület! Mennyi esélye van, hogy majd az antarktiszra építkeznek? Nulla! Nem hagyná senki, de ha valamilyen csoda, ismétlem csoda folytán hagynák, akkor sem lennének képesek ott megélni, nagyon cudar vidék. Egy bohóckodás az egész, akármennyire is jól hangzik, hogy a "sajár országom!".


Egyébként itt van:

[link]

2012. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az Antarktiszon lenne a fő területük,arra csak igényt tartanak ugyanúgy mint mondjuk Nagy-Britannia vagy Franciaország.És azért a 168 km2 az nem olyan kevés.Nézd meg az európai törpeállamok területét.
2012. jan. 1. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Most átszámoltam! 168 hektár az 1,68 nkm! Tudod mi az? Meg, hogy jönnek ide az európai törpeállamok, amikor az egész "birodalom" egy ku.rva atoll?! Nincs ott semmi erőforrás! Ezzel szemben az általad felhozott törpeállamoknak már kiépült infrastruktúrájuk van és központi elhelyezkedésük van. Mondom, egy vicc ez az egész.
2012. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja bocs,én 168 km2-őt értettem nem 168 hektárt.Így már tényleg gázos.
2012. jan. 2. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!