Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most mivel bolygatta fel az...

Most mivel bolygatta fel az ország az EU-t? Ezt nem értem. Elmagyarázná valaki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 11:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Semmivel. Az eurozónáról tárgyaltak, aminek Magyarország különben sem része. A baloldali média nem tudott tegnapra mást találni, amiről cikkezhet.
2011. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%

Itt elég jól elmagyarázzák:


[link]


A tények, és számok makacs dolgok. Orbán meg nem akarja elfogadni őket, erről van szó. Mert ugye ő olyan iskolát nyitott, ahol teljesen új törvények uralkodnak, de úgy látszik a közgazdasági matematika nem akarja beadni a derekát bölcs vezérünknek.

2011. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem bolygatta fel, csak az indexesek unatkoztak és kitaláltak valami mesét a publikumnak. Covenant persze képben van: szerinte Orbánorbánorbánorbán.
2011. dec. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Érdekes, hogy hármunk közül én érveket és konkrétumokat írtam, ti pedig (67 és 53%) semmit, csak az, hogy ami történt, az meg sem történt. Vegyétek már le a szemellenzőt. A narancssárgán kívül is vannak színek, higgyétek el, sokkal szebb úgy a világ :)
2011. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
Mondod ezt te vörös szemellenzővel. Vegyél már vissza öcsi, senki nem kíváncsi a kommunista MSZP-s fajtádra.
2011. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
67% megint te vagy primitív, nem én ;)
2011. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem senki nem kíváncsi egyikőtök fajtájára sem.
2011. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Lássuk, mire kellett volna igent mondjon a kormány, te nemprimitív:


Pl. maximum 60%-os (gdp-arányosan) költségvetési hiány

Pl. brüsszel által korrekciónak alávetett költségvetés



Na mivel ezt Magyarország nem tudja tartani, ezért akár ki is rúgathatjuk belőle magunkat. AQ múltkor meg ez ellen kántáltál. Ha már a konkrétumoknál tartunk.

2011. dec. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Sosem ágáltam a központi kontroll ellen, ugyanis vagy meglépi ezt az EU, vagy vége lesz, nagyon rövid időn belül (nyugodtan linkeld be, ahol szerinted így nyilatkoztam... :). Orbánéknak kemény reformokat kell eszközölnie, ha bukik miatta a kormány, ha nem, mert nem elég egyszeri visszafizetésekkel rövid távon fényezni magukat, hanem hosszú távon kell biztosítani az adósságcsökkentést. Ők hirdették annyira, hogy képesek rá megszorítások nélkül, hát akkor tessék.
2011. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
A központi kontroll annyit jelent, hogy ha a jelenlegi 80%-os hiányt le akarják velünk vitetni 60-ra, akkor olyan adókat sújtanak a nyakadba, hogy ott döglesz meg. És akkor majd jöhet az Orbánahibás helyett a Brüsszelahibás című móka, mert tíz magányugdíjpénztár beolvasztás sem érné el a célját. Legközelebb meg ha köpködsz, gondolkozz el azon, milyen következményei lennének annak, ha az a borzalmas diktátor Orbán úgy táncolna pont, ahogy az EU fütyül. Őket nem érdekli, hogy ha megdöglesz, most meg akarják menteni a saját seggüket elsősorban.
2011. dec. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!