Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oszlopon fogják végezni?

Oszlopon fogják végezni?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam antiszemitának és nem akarok rossszat senkinek de felháborító és elítélendő amit a pénzemberek ( gondolok itt bankárokra, biztosítósokra a jelentéktelennek tűnő "gyalogtól" egész a nagykutyákig) tesznek.

Ez csak az én rossz tapasztalatom? -bár ez intkább költői kérdés.

Mit gontoltok ezekről az emberekről, a cselekedeteikről, valamit elfogunk odáig jutni, hogy a köznép lincshangulata erőszakig fajul?


2011. okt. 3. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ehhez "gyermek még a nép". Sokan nem látnak tovább az orruknál, na meg a vv-nál.
2011. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem dolgunk, hogy ítélkezzünk. Én hiszek benne, hogy a "mese" végén a jó elnyeri jutalmát, a rossz pedig méltó büntetését.


Színház az egész világ ;) Az Élet pedig játék :) Boldogabbak leszünk, ha könnyedebb dolgokkal foglalkozunk inkább :)

2011. okt. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mikor az embernek elviszik a megtakarítását, házát autóját...
2011. okt. 3. 22:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem senki fejehez nem tartottak pisztoyt, hogy hitelt vegyen fel, a szerzodesekben minden benne van feketen-feheren, konnyu mindig masban keresni a hibat de nem biztos, ho0gy mindig mindenben mas a hibas. Egyebkent meg a gazdasgtol fugg a forint arfolyama ha a kutyanak se kell es emiatt csokken az erteke az se mas hibaja.
2011. okt. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudod, amikor aláírták a szerződést, akkor mind a két fél jól járt, az egy üzlet volt. Történtek dolgok, amiket az egyik fél se látott előre, és ezért viselik a következményeket. Nem hiszem, hogy itt ezt "gonosz ármánykodásnak" kellene felfogni.


Ha te pénzt fektetsz egy cégbe, elvárod, hogy pénzt hozzon neked. Ha elhelyezed banki betétben a pénzed, akkor elvárod, hogy kapj érte kamatot. Szerinted ezt a pénzt nyomtatja a bank?

2011. okt. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Én a hitel felvevőket húznám mind lámpavasra.
2011. okt. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem azért vagy antiszemita, mert a bankárokat fel akarod akasztani, hanem mert azt hiszed hogy mind zsidó.

Amúgy nem fogják, a rendőrség és a katonaság megvédené őket.

2011. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem gondolom,hogy zsidó mind. Viszont akik irányítanak....

Épp most vetődött fel itt gyakorin: Kinek tartozik a világ?

A pénz mint adósság címú dok.filmet is lehet érdemes lenne megnézni.

2011. okt. 4. 20:13
 9/12 anonim ***** válasza:
A kérdésedből kiderül, hogy szerinted a pénzemberek mind zsidók. Én a szakmámból kifolyólag elég sok "pénzemberrel" találkoztam, és a legtöbb nem volt zsidó. Vannak közöttük is jó, és rossz emberek az, hogy a kormány nem képes megfelelően szabályozni bizonyos piaci szegmenseket nem a pénzemberek hibája. A bankok a legnagyobb profitra szeretnének szert tenni, ez sokszor a társadalmi célokkal ellentétes.
2011. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A legnagyobb bankházak vezető pozicióiban gyaníthatóan ők vannak. Akik a kezük alá dolgoznak az meg már lehet a gój (elnézést az ilyen kifejezésekért).

Kapzsiságtól vezérelve úgy károsítják a társadalmat ahogy tudják. És a szabályozatlan piacok, másodlagos piacok bizony közrejátszanak a válságban ami szintén az emberek megélhetését nehezítni.

2011. okt. 5. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!