Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » MIért pont a zsidóknál van a...

MIért pont a zsidóknál van a hatalom? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés
Miért a zsidóké , a bankok, a média , fél amerika stb , hogy történt ez hogy ,hogy ekkora pénzre hatalomra tetszert?
2011. szept. 23. 16:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És , hogy , hogy minden mögött a zsidókat hangoztatják ez valóban így van és ha igen mi okból ?
2011. szept. 23. 16:03
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem valaki úgy mondta, hogy őket mindig kiszorították, nem volt saját hazájuk, nem tudtak kétkezi munkából megélni mert nem volt hol, így elkezdtek tanulni, orvosok, bankárok lettek jött a sok pénz, és ezt örökölték az utódok, a sok pénzt és bizony ezzel bekell ismerni, hogy rendkívül jól bánnak. Tehát azért van a zsidók kezében sokminden, mert sok a pénzük és befektetnek ideoda, egyre több helyre. Ebben lehet van valami hátsó szándék az is lehet, hogy nincs de ki vagyok én, hogy ezt eldöntsem?
2011. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Azért van ez, mert tehetségesebbek, anyagiasabbak, hidegfejűbbek, gátlástalanabbak, kétszínűbbek, önzőbbek, és tudatosabbak, mint más népek.
2011. szept. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
És ők a kiválasztottak,akár tetszik,akár nem.
2011. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem náluk van. A leggazdagabb ember például egy mexikói fazon.
2011. szept. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Dick Esmen ***** válasza:
61%

Mert ők Isten kiválasztott népe!(na ezt nem komolyan mondom szerintem nincs olyan hogy kiválasztott nép)

Szóval komolyan:

"Nekem valaki úgy mondta, hogy őket mindig kiszorították, nem volt saját hazájuk, nem tudtak kétkezi munkából megélni mert nem volt hol, így elkezdtek tanulni, orvosok, bankárok lettek jött a sok pénz, és ezt örökölték az utódok, a sok pénzt és bizony ezzel bekell ismerni, hogy rendkívül jól bánnak. Tehát azért van a zsidók kezében sokminden, mert sok a pénzük és befektetnek ideoda, egyre több helyre."

Ez pontosan így van.

2011. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Nem csak zsidóknál van hatalom.


Egyébként bankárok pl. azért, mert a középkorban keresztény ember nem foglalkozhatott pénzzel, de a zsidók igen, ezért néhányuk igen meggazdagodott.

2011. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Dick Essmen köszi a megerősítést:)
2011. szept. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

rejehw pont forditott a helyzet

A középkorban a zsidók nem foglalkozhattak mezőgazdasággal, CSAK pénzzel és néhány helyen iparral.

2011. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

20:51


Az Új Világrend létrehozói, amiben nem sokára nekünk és részünk lesz. Leborulva imádhatjuk a szabadkőművesek sátánját.

2011. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!