Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Magyarország miért nem ismeri...

Magyarország miért nem ismeri el Észak-Ciprust? Hát így mutatjuk ki barátságunkat a törökök felé?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 11:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Kedves 17#!


Ha vegigolvastad volna a valaszat akkor tudhatnad, hogy az USA-t, Oroszorszagot, Nemetorszagot is felsorolta. A lengyel nep pedig testverkent tekint a magyarokra. Sok lengyelben nagyobb MO iranti hazaszeretetet lattam mint sok magyarban. Pedig nem is az o orszaguk, es megis.


Masreszt nem tudom ki sorolta hogy az USA, UK, Nemetorszag baratunk. Csak annyival egeszitenem ki, hogy Oroszorszag is egyre csak tamogat minket. (Az egyik legjobb szovetseg kotes a piac :) )

Mellesleg az USA vedelme alatt allunk, a kozel-keleti tamogatasunkert. (Utalom Orbant de azert neha van eszuk :) )


Ui.: Sajnalom az ekezeti hianyossagaim, de mobiltelefonrol irok.

2013. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nincs ékezet a mobilodon?
2013. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Van. Csak akkor évekig tartott volna leírni. Inkább a billentyűzeten írtam :)
2013. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!