Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz Nagy-Britannia sorsa?

Mi lesz Nagy-Britannia sorsa?

Figyelt kérdés

Ugye lázadó, fosztogató bandák tűntek fel több nagyvárosban is és káoszba taszítják az egész országukat. Pár ezer fegyvertelen huligánnak sikerült kaotikus állapotokat teremteni Európa egyik legerősebb országában.

Nem mehetünk el a tény ellen, hogy a nagy többség a bevándorlók közül kerül ki és lényegében egy afrikai származású drogdealer miatt tört ki az egész pusztítás.


A kérdés az lenne, hogy miért nem látták a brit vezetők, hogy ez lesz abból, ha idegen kultúrájú népeket telepítenek európai kultúrával bíró területre? Ennyire nem látták a kultúrális különbség okozta problémákat? Minden gondolkodni képes ember tudja, hogy egy ázsiai vagy éppen afrikai bozótból érkező ember nem való ide és csak problémák okozója lesz. Miért pont olyan emberek nem látták ennek a következményeit, akik egész országokat vezetnek? Mert én nem hiszem el, hogy nem látták.

Ennek ellenére mégis idehozták őket. Komolyan, mintha farkasokat telepítettek volna az oroszlánok ketrecébe...


2011. aug. 10. 17:08
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Én még arra is gondoltam hogy a zavargások átterjedhetnek más országokra is.

Mit gondoltok róla?


http://www.youtube.com/watch?v=IjPVdxoD5nc


És ez még csak a kezdet...

Mi lesz akkor, ha a lakosság sokkal nagyobb százaléka lesz európai gyökerekkel nem rendelkező bevándorló? Jönnek az afrikai polgárháborúkhoz hasonló harcok?

2011. aug. 10. 17:10
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Tudták, hogy ez lesz, azt is, hogy most mindenki megerősített rendőrséget stb. akar majd, és így megszilárdítják a jelenlegi rendszer.
2011. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Ja, és ezek legalább 3. generációs bevándorlók, úgyhogy a rasszista szövegeddel menj máshová.
2011. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
ugyan az történik velük mint itt a cigányokkal. nem engedték őket beintegrálódni. még az e.államokban és kanadában egy néger aki ott született teljesen kanadai, angliában csak egy néger marad. remélem már érted
2011. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Én azokat az időket szeretném megérni, amikor a rasszistázás nem lesz adu ász az ilyen gyökerek kezében, mint az előző, akik ezen kívül semmilyen ész érvet nem tudnak felsorakoztatni...
2011. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

17:18 vagyok

17:15-nek szólt

2011. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért vicc, hogy egy dealer lelövése miatt ez történik.

Egyébként szerintem ettől meg fog szilárdulni a rendszer, mert ez után az emberek erősebb és nagyobb rendőrséget akarnak majd.

2011. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

17:31

A rendőrök nem is nagyon titkoltan azért töketlenkednek, mivel félnek, ha megagyalnak néhány fekát, akkor nem lesznek elég pc-k...

Úgyhogy kíváncsi leszek arra a szilárdulásra. Ha ezt fehérek csinálják, már az első éjszaka szétverik őket.

2011. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
Tévedés, kedves utolsó, én itt élek, ez nem Magyarország. A rendőrök a lehető legjobban végzik a munkájukat, csak éppen bonyolítja a helyzetet, hogy tizenéves suhancok a randalírozók, és gondolom te se szívesen gumibotoznál meg egy gyereket, csináljon bármit. Viszont tegnap este Londonban már nyugalom volt, szerintem hétvégére vége ennek az egész országban is. A bevándorlókérdés pedig nem bevándorlókérdés már, mert ahogy valaki említette, ezek a feketék már itt születtek, sőt soknak már a szülője is. Egyszerűen leszakadtak, szegények, aluliskolázottak. A kormányzatnak foglalkoznia kéne a felzárkóztatásukkal, hogy az ilyen események ne történhessenek meg.
2011. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
30%
Ja és nem tudom mi az a pc, de itt a kutyát nem érdekli, hogy valaki fekete vagy sem. Pár hónapja a belvárosban tepert le 5 rendőr egy feketét, nem tudom miért. Hogy miért nem agyabugyálnak akkor most? Ahogy már említettem, 11-13 éves kölykökről van szó!
2011. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!