Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez napjaink összes gazdaságána...

Ez napjaink összes gazdaságának hajtómotorja?

2011. júl. 31. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Például a Mercedes(lehet, hogy a többi gyár is, de ezt biztosan tudom) külön mérnököket tart arra, hogy meggyengítsék a kocsit, és a garancia után lehetőleg legyenek problémák. Gondolj bele, így is ugyan annyiért adnak el mindent, mégis több fogy, mintha levinnék az árakat.
2011. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napjaink gazdaságának az irányelve az, hogy mindent azért állítanak elő, hogy az árucikként megjelenjen a piacon, majd marketinggel elhitessék a vásárlókkal, hogy nekik szükségük van kólára meg csipszre. A nyersanyag kitermelés is ezért van, hogy áru lehessen belőle. Ennek pont fordítva kellene lennie: azt kell előállítani, amire az embereknek valóban szüksége van. Legfeljebb nem innátok kólát, meg nem ennétek emeletes tortát, de legalább működne.
2011. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ezt csak azzal tudom alátámasztani, hogy a laptopom monitorja is a garancia lejárta előtt halt meg 2 nappal, egyébként semmi baja nem volt...
2011. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor mázlid volt még ;D
2011. aug. 14. 21:55
 5/5 anonim válasza:
21:49 vagyok, végignéztem a videót, most megyek és megkeresem azt az orosz oldalt... Le a Tervezett Elavulással!
2011. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!