Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Obama Bin laden tényleg meghalt?

Obama Bin laden tényleg meghalt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Az ki?
2011. máj. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Véletlenül nem Osama Bin Laden?

Mert ő meghalt, de obama nem xd

2011. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Honnan veszi mindenki , hogy meghalt? Én még sehol se láttam.
2011. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Obama még vígan barackot szed!:)
2011. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Obama Bin Laden, hát ez kész :D
2011. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18:01 te voltál az aki feldobta az amúgyis elcseszett napomat:DXD
2011. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Igen meghalt:

[link]

2011. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
hülyeség ez az egész dolog.kezdjük ott ,hogy lehet hogy nem is létezett.az amerikaiak csak kitalálták és azért most közölték ezt a hírt ,hogy Obamának jól jöjjön a választáskor.aztán ott vannak a terrorcselekmények,azt is amerikaiak tervezték meg.a world trade centert is amerikaiak csinálták ,hogy hasznuk legyek belőlük és aztán ráfogták az arabokra hogy mindenki megutálja őket és így az amerikaiak újabb háborút indíthassanak--->így bevonultak ugye Irakba,Afganisztánba,aztán ott van az olaj lopás is.ezzel a world trade center összedőlése is megmagyarázható hogy lent azért dőlt össze mert robbantottak ott lent külön meg akkor a mellette lévő épületek hogyhogy alig sérültek,ráadásul aznap(2001.szemptember 11)minden WTC-ben dolgozó fontos ember szabadnapot kapott így csak a takarítók voltak bent meg egyéb emberek.ráadásul az a 19 géprabló hogy jutott be a gépekhez úgy hogy egyiküket sem vették őrizetbe mikor a reptéren voltak.az FIB-nak és a CIA-nak tudnia kellet volna erről.szóval ez belső segítség nélkül nem ment volna!most lehet velem nyugodtan vitatkozni hogy hülyeségeket írok stb.de ezt tényleg nem én találtam ki hanem ezen a weboldalon nagyon sok ilyesmit olvastam és nagyon sok válaszoló így gondolja ezt ahogy én ha nem hiszitek el olvassatok pár ilyet itt gyakori kérdéseken a külföldi politika témában.ma a rádióban is már összeesküvés elméletekről beszélgettek.sokáig én is mindig azt hittem el amit a TV-ben adnak a népnek de most már nem tudom kinek,mit higyjek:S
2011. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, de Barack Oszama igen :D
2011. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valamelyik (nem magyar) hírműsorban írták el a nevét Obama Bin Ladenre. Tehát aszerint a hírműsor alapján igen, meghalt Obama Bin Laden.
2011. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!