Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg meghalt Osama Bin Laden?

Tényleg meghalt Osama Bin Laden?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 18:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
33%

20.46

Megérdemlik, és igen normális

2011. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy megérdemlik?? Hogyan intézheted el több ezer ártatlan ember halálát egy "megérdemlik"-kel??
2011. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
46%

A tv-ben láthattad mennyire ártatlanok, mikor ilyenek kiabálnak hogy van isten éljen


Aki ártatlan az nem megy keménykedni az utcára csoportosan, én a helyükben a lepedőt összef*snám nem hogy még ünnepeljek, de végülis ők tudják.

2011. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
egyébként igen.nem mennék most amerikába(főleg nem new york-ba):S
2011. máj. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"A tv-ben láthattad mennyire ártatlanok, mikor ilyenek kiabálnak hogy van isten éljen


Aki ártatlan az nem megy keménykedni az utcára csoportosan, én a helyükben a lepedőt összef*snám nem hogy még ünnepeljek, de végülis ők tudják"



Ez mitől lenne keménykedés? Örülnek hogy meghalt és kész. Látom te csak egy taknyos kölyök lehetsz.

2011. máj. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem, csak visszavitte a csillaghajó mint Elviszt.
2011. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

igen, k.rvára megérdemlik.


gondolj bele. tele lennénk olajjal, és idejönne amerika, hogy az már az övék. hát én is felrobbantanám őket a g.cibe

2011. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Csak elmondanám hogy szerintem ez úgy kamu ahogy van. Amikor hallottam a híradóban már az elejétől kételkedtem de amikor azt mondták hogy nem mutatják meg a fényképeket mert ijesztőek.. Ezekkel a szavakkal.. Hogy túl ijesztő.. Nem gyanús ez egy kicsit? Saddam akasztását is hányszor köürbemutogatták pedig az sem egy rajzfilm. Szerintem ez az Osama végig az amerikaiak szövetségese volt, zsíros kis összeget kapott hogy eljátssza a főmuftit.. Most Obama elnök akar maradni valamivel brillíroznia kell.


Ha nem így van és minden tényleg úgy van ahogy mondták... Akkor sem az amerikaiak fognak szívni mivel már bejelentették a terroristák hogy amennyiben Osama meghal, felrobbantanak egy atombombát Európában....

2011. máj. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
na az az atombombás dolog is hülyeség szerintem.hogy rejtették el észrevétleüln? hova?
2011. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha nekem volna atombombám, akkor szét bombáznám Izraelt és az összes arab államot.

Ezek a világ ellenségei, mostanában minden róluk szól, és kezelhetetlenek.

2011. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!