Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztriában vagy Norvégiában...

Ausztriában vagy Norvégiában magasabb az életszínvonal?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 30. 19:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
10 eve elek Norvegiaban,elotte eltem Nemetorszagban par evet es 1 evet Hollandiaban. Norvegiaban a SZULETETT norvegoknak jo, ezen belul is legjobban azon norveg noknek,akik nagyon koran szulnek,oket gyakorlatilag eletuk vegeig eltartja az allam, valamint azoknak akiket uldoznek es menedek jogot kell adni. Ha a ferjem nem lenne norveg en mar itt se lennek,es nem ,nem a hideg miatt,pedig azt se birjak sokan. Kifejtem: Itt egy mernoknek,orvosnak,tanarnak sose lesz olyan jo elete,mint pl. Nemetorszagban,vagy Hollandiaban. Gondolom mindenkinek leesik,fizetes-ar arany. Ha nem vagy norveg, vagy minimum eszaki(neved,kiejtesed alapjan ez hamar eldol, mellesleg itt nem felnek megkerdezi,hogy milyen nemzetisegu vagy,mint pl. Nemetorszagban), akkor te egy senki leszel. Jobb munkakat nem fogjak odaadni,es nem azert,mert hulye vagy hozza,hanem mert itt a nacionalizmus kegyetlenul nagy ur. Angollal el lehet boldogulni mindenhol,munkat vele soha az eletben nem fogsz kapni. Az ilyen mosogatasokat meg egyszerubb melokat meg a feketeknek adjak. A magyarokat ugy utaljak,mint egy darab szart, rengeteg norvegtol,de meg svedtol es finntol is hallottam,hogy "barbaroknak" neveznek minket. Kelet-europainak a legrosszabb itt lenni,meg a feketeknek is jobb,2 diplomas mernok vagyok es mire mentem itt evekig? Az eg vilagon semmire...Hugom orvos, masodszor utasitjak el,pedig hatalmas itt az orvoshiany, mondtam neki majd ha par evig kint lakik-persze nekunk kell majd eltartani-es a kiejtese mar-mar tokeletes lesz,akkor remenykedhet. En senkit nem beszelek le Norvegiarol, DE ha szabadon valaszthattok,akkor inkabb Nemetorszagba menjetek,vagy Hollandiaba, vagy Ausztriaba. En oda mennek...
2011. dec. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!