Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem lehet az Olaszországba...

Nem lehet az Olaszországba érkező afrikai menekültek hajóit kilőni még a tengeren?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Nem szükséges mert a fele így is elsüllyed az utazás során(ezt múltkor olvastam vmeik portálon).


Egyébként Olaszországban tényleg elég nagy gond kezd lenni az illegális bevándorlás.Mert ugye ezekkel az afrikai menekültekkel nem egy magasan kvalifikált aktív munkaerő érkezik be az országba.Hanem egy nagyrészt analfabéta,szakma nélküli,helyi nyelvet nem beszélő embertömeg,akiknek munkakultúrája nincs(magyarul nem akarnak dolgozni)és a saját szokásaikhoz,tradícióikhoz olyannyira ragaszkodnak hogy az teljesen megakadályozza őket a társadalomba való integrálódásban.Ez hosszabb távon igen nagy problémákat okozhat.

(Másrészt meg ugye Európa azért maradjon fehér)


Megoldás az lenne ha egy igen erős parti őrséget állítanának fel,akik folyamatossan figyelik ezeket a "menekülteket".És amikor elcsípik őket akkor egyből küldenék vissza hajón őket.

2011. febr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Amit Te mondasz az tömeggyilkosság.

Ez járható út szerinted 2011-ben? Ha Te lennél a kapitány, kiadnád a tüzparancsot?

2011. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Épp az különböztet meg minket az afrikaiaktól, hogy ezt nem teszik meg.
2011. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Jesszusom...hogy jut egyáltalán valakinek ilyesmi az eszébe???
2011. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Én kilőném őket és kész.

Ha párral megcsinálnák, akkor többnek nem jutna eszébe a dolog. Figyelmeztetném őket kétszer, hogy tüzet nyitunk, ha nem furdulnak meg, aztán a harmadik esetben lőnénk.

2011. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
14:29.. És odaállnál tömeggyilkosságért a bíróság elé?
2011. febr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Azonkívűl a tengerek nemzetközi területnek számítanak, így semmi felhatalmazása nincs egy országnak kilőni egy hajót.
2011. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

14:29


A menekültek ritkán érkeznek hajókon, inkább összetákolt-gányolt tutajokon és csónakokon próbálnak átjutni a tengeren, nem egyszer a csempészek kihajítják őket a partoktól messze és azt hazudják nekik hogy könnyen partra vergődnek, holott nagyon jól tudják hogy a legtöbben vízbe fulladnak.

Volt olyanra is példa hogy a spanyol partiőrség is részesedett a csempészek bevételéből és szabadon hagytak bizonyos partszakaszokat.


Az illegális bevándorlás visszaszorítására számos elmélet született, van aki szerint speciális vízumot kellene kiadni ezeknek a menekülteknek, mert sokan azt képzelik Afrikában hogy Európában minden tökéletes és nagyot csalódnak amikor látják hogy nem osztanak eurót az utcán, sokan visszamennének oda ahonnan jöttek de nincs rá módjuk, valamint nem akarnak a család színe elé kerülni mert szégyellik magukat hogy a család hatalmas pénzt adott a csempészeknek ők pedig visszajöttek. Egy speciális vízum ára sokkal kevesebbe kerülne.


Elég sokfelé jártam Afrikában, megtudom érteni az ott élőket hogy leakarnak lépni. De a menekültek nyílt tengeri lemészárlása nem kimondottan EU kompatibilis.

Utána lehet nézni hány EU-s országban alkalmaznak halálbüntetést.

2011. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%

Olvastam róla, hogy Európa egy kis szöglete benyúlik Marokkóba. És emiatt sokan át akarnak oda menni. Ezért betonfal és szögesdrót van ott!

A kérdés kiírója meg rasszista.

Amúgy viszont valamit tenni kell! Mert így is eleget nyalunk nekik! A tecsó tele van afrikai zöldségekkel! Agyon támogatjuk őket, a magyar mezőgazdaság kárára! Na meg Afrikába járnak sokan nyaralni! Visszük nekik a lóvét! Akkor már szíveskedjenek otthon maradni!

2011. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

17:34!


Nem szeretnék kötekedni de szerintem ha egy országot tengeren közelítesz meg, akkor valahonnan számítva az adott ország területén tartózkodsz.


Amikor komppal mentünk Írországba szólt a legénység hogy oltsuk el a cigarettáinkat(én spec pipáztam) mert Ír felségterületre érünk hamarosan.

2011. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!