Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik nagyhatalmat utálod...

Melyik nagyhatalmat utálod jobban? Oroszország vagy USA? és miért?

Figyelt kérdés
nemet/kort is kérek!
2010. dec. 27. 16:33
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
előző: kérlek részletezd, miért...
2010. dec. 27. 17:11
 12/28 anonim ***** válasza:
87%
Én az USA-t nagyon utálom, de nem politikai okokból, vagy hasonló, hanem a sok baromság és népbutító műsor miatt, az egész celebkultusz, a bulvár és egyéb médiához kapcsolódó hülyeség miatt.
2010. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező amiért az előző, és még hozzá tenném az embertelen mészárlásaik népirtásaik miatt. Bár mondjuk ebben az oroszok sem külömbek, de mégis USAt jobban utálom.
2010. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
46%

A komment megírásának időpontja: ma 17:04


Mar ne is haragudj ismered a tortenelmet? Nem ezek az onagyhatalmak uzentek hadat magyarorszagnak sot meg csak meg se tamadtak a vilaghaboruban...


De ha gondolod majd esetleg bocsanatot kernek a Don-kanyarnal tortenetekert vagy az USA-nak adott haduzenetert.


Jo lenne ha nem a kucugbol informalodnal es akkor rajonnel, hogy bizony Magyarorszag valasztotta ezeket az orszagokat ellensegenek! Az USA-nak koszonheted, hogy ma mar nincs kommunizmus Magyarorszagon de ugyanugy nekik koszonheted, hogy Magyarorszag mint vesztes orszag nem lett evtizedekre megnyomoritva a hadi karteritesek miatt. A nyugat orszagok nem tartottak igenyt semmilyen jovatetelre csak Szovjetunio, Yugoslavia valamint Csehszlovakia. Ha annyira gonosz lett volna az USA es a Nyugat oda is kellett volna karteritest fizetni es az nem 6 ev hanem 20 evig tartott volna! Amugy meg az igazsag vitathato de az ero meg konkret...

2010. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Az USA-t mert rengeteg ember a nyugat nagy "példaképének" tartja , de ha tudnák hogy az ott mekkora "liberális káosz" rögtön nem így gondolnák.
2010. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
33%
Egyiket se utálom
2010. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Én Oroszországot. Annak ellenére, hogy művészetben alkottak pár jó dolgot az oroszok többsége bugris proli. A mai napig szeretik Sztálint, visszasírják a szovjet időket. A viselkedésük csapnivaló, alkoholisták, barbárok. A politikájukról meg annyit, hogy ez az egyetlen európai ország, amelyről biztosan lehet tudni, hogy nagyobb a korrupció, mint nálunk.

Az usa külpolitikáját sem szeretem, de kár volna tagadni, az arabokat sem csípem. Az amerikaiakról meg annyit, hogy valóban nem túl okosak, viszont sokkal segítőkészebbek, becsületesebbek, nyugodtabbak(még nálunk is).

2010. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az USA-t... és azért, mert zsidók irányítják és mindenbe beleavatkozik, még amihez nincs is köze, abba is... lásd pl. Irak és Afganisztán lerohanása.
2010. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
én egyiket se,amíg nekem nem ártanak
2010. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Természetesen az USA-t. Mert undorító.
2010. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!