Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valaki fel tudna erről világos...

Valaki fel tudna erről világosítani?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom ezek oroszok, akik ráadásul neonácik. Ebből azt nem értem, hogy miért nácik. Hisz 1941 és 1945 között pont az egykori ellenségeik zászlaját lóbálják, 'Sieg Hei"-t kiáltanak és náci üdvözlési formát használnak holott Hitler az ő őseiket lőtte ezerrel a Barbarossa-hadművelet során. Valaki ezt megtudja nekem magyarázni?


http://www.youtube.com/watch?v=1m6FI8qYjLQ&feature=related


2010. nov. 25. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
A szlávokat Hitler egyértelműen Untermenschnek tartotta, akárcsak a magyarokat. Persze egy 50-es IQ-val rendelkező szerencsétlennek ez nem megy el az agyáig. Azt hiszem, ezzel mindent elmondtam.
2010. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ezt nem tudom felfogni. Ismerem a náci ideológiát. Tudom, hogy alsóbbrendűnek tartotta őket. És ezek mégis éltetik Hitlert. Felfoghatatlan számomra, hogy vannak ilyen retardáltak. És mégis hogyan hozzák összefüggésbe a saját ideológiájukat Hitlerével? Pont ők, akiknek a hazáját porig rombolta Hitler?
2010. nov. 25. 13:33
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha már a magyar is szóba jött, akkor a magyar skinheadek miért nem csak Szálasit éltetik? Miért kell Hitlert is a már úgyis Untermensch tartotta a magyarokat?
2010. nov. 25. 13:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Még azt is megjegyzem, hogy ezek az idióták annyira elvetemültek, hogy láttam egy olyan videót, amin lefejeztek két közép-ázsiai férfit egy horogkeresztes zászló alatt.
2010. nov. 25. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Tévedés, ők valójában az orosz emo-sok egy csoportja, akik ezzel fejezik ki az öngyilkos vágyaikat, azt akarják ezzel mondani, hogy bár meg sem születtek volna, mivel ha a németek győznek, ők ma nem lehetnének itt.

Volt 1-2 éve a hír, hogy Oroszországban betiltották az emo-stílust, na az igazából miattuk volt, mert az egész szubkultúrát nácinak hitték (a hitler-szerü frizura nem sokat segített) és nem értették, mit akarnak igazából kifejezni.

2010. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó, ez komoly? :DDDDD
2010. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérhetnék egy forrást arra hogy Hitler melyik írásában, vagy beszédében nyilatkozta hogy Untermenschnek tarja a magyarokat? Sokszor hallani, de én még nem láttam olyat ami ezt bizonyítaná.
2010. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!