Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért terjesztik a demokráciát...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Miért terjesztik a demokráciát és a nyugati életstílust, amikor ezt a Föld nem bírná el?

Figyelt kérdés

Ha az egész világ az amerikaiak életstílusát követné, 4,5 Föld kellene az igények kielégítéséhez. Mára már az átlagos kínai életvitelt sem bírná a bolygó, de "szerencsére" a többség nincstelen. Lehet, hogy örülni kellene az afrikai, afgán stb. állapotoknak és nem kellene erőszakkal modernizálni.

[link]


2010. nov. 16. 10:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
Melyik kisujjatokból cumiztátok ki, hogy bármely vallásnál bűn a szex élvezése? Nem az élvezet a bűn, hanem a megcsalás...
2010. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%

13:24

"De amig pld az EU kulonbozo fejlesztesi celokra (vizieromuvek, utepites...) adott penzei a palesztin vezetok szemelyi bankszamlain kotnek ki Svajcban, hat en nem is tudom..."


Palesztin vezetők bankszámlái?Ne vedd kötekedésnek, de ezt az infot honnan szerezted?

Érdemes megnézni őket:

http://www.youtube.com/watch?v=tceXIfG0ayU


http://www.youtube.com/watch?v=J_I4eY7XyQM

2010. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem miért pont az amerikai életvitelt kellene terjeszteni? Az európai sokkal jobb. Más kérdés, hogy ez sem fenntartható. Én katolikusként egyetértek a születésszabályozással, de azzal, hogy mindenki ateistának kell legyen hozzá, nem. Viszont ez sem megoldás, mert már így is a kelleténél többen vagyunk. És kifejezetten irritál, amikor olyanokat hallok, hogy lejebb kellene vennünk az életszínvonalunkból! Miért? Azért, hogy még többen legyenek a harmadik világban? Mi a nyugatiak így is fogyunk! Vagy az a megoldás, hogy nyomorogjunk a bolygón még további 3-4 milliárdan? Még véletlenül sem ők a hibásak. Az iszlám országokban a legmagasabb a szaporulat. Vegyenek ők és az indiaiak vissza.
2010. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
9%
A föld legelmaradottabb országa épp az usa. Őket nem lehet követni, mivel leghátul kullognak.
2010. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
42%

"A keresztény vallásban csak akkor szabad élvezni a szexet, hogyha az védekezés nélkül, gyereknemzésre megy.

Védekezni nem szabad, vagy ha védekezel is, akkor védekezés közben tilos élvezettel gondolni a szexre."


Ehhez nem kell vallásosnak lenni. A sex gyermeknemzésre való. Lehet, hogy pár ribanc meg alpári lator csak élvezetre használja, de őket ki kell végezni.

2010. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
47%
17:10, soha nagyobb boldogságot neked.
2010. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

17:10

Tegnap kimoderálták a kommentemet, pedig csak ennyit értem:

"Én csak azt sajnálom, hogy az ilyeneket, mint Te, hátán hord egyáltalán a Föld."Úgy érzem, rászolgáltál megjegyzésemre, még ha OFF is volt.

Furák a modik, hogy a Te mocskolódásodat meg bennt hagyták.

Mindegy, a lényegen nem változtat ez sem.

2010. nov. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Miert kellene mindenhol a Foldon olyan eletmod, mint az USA-ban vagy Europaban? Attol szep a Fold, hogy sokszinu. Az embernek pont az lesz a veszte, hogy elveszti az identitasat. En az USA-ban elek, de semmi olyat nem latok, amiert meg kellene orulni es rogton atultetni. Europaban sem...minden orszag mas, nem lehet csak ugy keszen atvenni modelleket, eletmodot. Nem veletlenul alakult ki x helyen y szokas, felfogas, mentalitas. Mennyivel kevesebb az ember, ha mindezt elveszti!
2010. nov. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
07.06! Szerintem azért törölték ki, mert azt is kimoderálták, amire válaszoltál. De hogy az első megjegyzése mit keres még mindig itt, és főleg, hogy tud vele 36% egyetérteni, nem tudom.
2010. nov. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amíg a nők helyzete ugyanilyen siralmas marad a fejletlen országokban, addig sajnos nem lesz változás... :( Mihint elkezdhetnek tanulni és megválogatni azt, hogy kihez menjenek férjhez (és versenyben van a "senkihez" válasz is) és nem lesznek alárendelt szerepben a családon belül, csökkenni fog a népességgyarapodás.
2015. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!