Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA-hoz hasonlóan az EU...

Az USA-hoz hasonlóan az EU mikor fog szerződést kötni a ritkaföldfémekről Ukrajnával?

Figyelt kérdés

ma 08:14
A kérdező szavazást indított:
Soha. Az EU-nak nincs szüksége ritkaföldfémekre.
Az USA után rögtön, elvégre az EU is pont úgy támogatta Ukrajnát.
5 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Az EU semmit nem fog kapni az ukrán koncból, csak fizeti azt hogy mások kaphassanak belőle.

Még most se fogták fel az EU vezetői, hogy a háborúnak vége, már másról folyik a tárgyalás, még most is nyomni akarják bele a pénzt minden ellentételezés és elszámoltatás nélkül. A te pénzedet is anélkül hogy téged erről megkérdeznének vagy épp az országod választott vezetése egyetértene vele.

Ahogy mondta Trump is, az EU-nak volt 3 éve arra hogy megtegye amit kell - nem tették. Most már mások döntenek és mások viszik a szajrét. Az USA megengedi az EU-nak, hogy fizesse Ukrajna fennmaradását, helyreállítását, de a haszon abból sem az EU-nak jön majd vissza.

Röviden: Az EU kifizeti a ritkafémeket és az USA meg hazaviszi.

ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

1


"A te pénzedet is anélkül hogy téged erről megkérdeznének vagy épp az országod választott vezetése egyetértene vele."


Na na, az EU csak teljes egyetértéssel tud támogatást küldeni Ukrajnának, Orbán igen-e is kell az EU-s pénz küldéshez, és eddig Orbán rendre kisebb nagyobb zsarolásokkal, de eddig az összeset megszavazta az ukránoknak.

ma 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
#2 Ez az elmélet. Aztán az elmúlt években láthattuk, hogy annak ellenére hogy teljesen más van leírva az EU szabályaiban mégis megcsinálják amit akarnak.
ma 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

3


Ez nem elmélet, ez a gyakorlat.... a 27 tagállam 27 igen-e kell, hogy az EU hitelt biztosítson Ukrajnának... nincs hű, ha meg há. Ha bármit megcsinálnának, amit akarnak ,akkor néha nem könyörögnének Orbán igen-ért. Szóval Orbán is megszavazta az összes támogatást.

ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!