Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A szerb és szlovák emberek...

A szerb és szlovák emberek miért akarják megbuktatni az illiberális vezetőiket? Pont most, amikor antiliberális fordulat van a világban?

Figyelt kérdés

febr. 1. 17:58
A kérdező szavazást indított:
Nem akarják, csak a CIA próbál színes forradalmat csinalni
Azért mert megtapasztalták és rájöttek hogy szar az illiberalizmus
Egyéb
13 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Ha kimennek tűntetni akkor miért csináltok úgy, mintha az lenne a többség?

Vagy amikor a lengyel kormány (Tusk) ellen tűntetnek akkor épp a liberális demokráciát akarják megdönteni?

febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Mert gondolom nem akarnak diktatúrát
febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem követik a divatot.
febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akik szerint a CIA keze van a dologban: akkor Trump ugyanúgy folytatja a színes forradalmak szítását, mint az elődei?
febr. 1. 18:21
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Szóval ha a lakosságnak már nagyon tele van a hócipője a korrupt, autokratikus, az országot önkiszolgáló büfének tekintő (Szerbiában már maffia szintű) kormánnyal, akkor azért megint az USA a felelős?


Az 1956-os forradalomért meg a Prágai felkelésért is a CIA a hibás?

febr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Igen, jól ismerjük már a CIA ügynökös szöveget, mindent ők csináltak az 50es években is ugyebár. Csaucseszku is CIA ügynökökről ugatott 0-24, még a halála előtt is pár órával.

A szlovák miniszterelnököt éltetni magyarként kedves fideszesek pedig k*rva nagy szégyen, de hát gondolom addig fontosak a külföldi magyarok ameddig nem Viktor kis szélsőbalos haverja sz0patja őket.

febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5:


Bogár László, Bayer Zsolt jóbarátja, aki szerint Orbán Viktor Szent Istvánnal és Hunyadivak van egy szinten, szóval szerinte 56-ot is “a 3000 éves nemlétező világerő” csinálta a CIA-n keresztül.


3000 éves… érted ;)

febr. 1. 19:46
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy, ha leváltanák valamelyiket akkor egy másik magyarellenes lenne helyette. Egy hungarofób államban nehéz olyat mutatni aki nem az.
febr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a két kisantant állam mindegy miben csak más úton járjanak mint Magyarország. Ez is újabb kihívás Magyarországnak ami új lendületet adhat hogy Európának irányt mutasson.
tegnap 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9:


Pl. repülőrajtolni is mi tanítjuk Európát idén 💪🙏🇭🇺🇷🇺

tegnap 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!