Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha annyira jók a liberális...

Ha annyira jók a liberális kormányok, miért buknak sorra vagy szenvednek válságban?

Figyelt kérdés
A német kormány megbukott, a franciáknál kormányválság van, és a kanadai miniszterelnök is a lemondását fontolgatja.
dec. 17. 10:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Amerikában is most bukott meg a jóval liberálisabb kormány, de sorolhatnánk még.
dec. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 kutyafule4 ***** válasza:
76%
Szóval akkor lipsi = rósz, Fidesz = lyó?
dec. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%

2.

A Fidesz nem jó.


De a liberális egyértelműen rossz.Idegenrajongók, migránsokat támogatnak az államalkotókkal szemben.

dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
A franciáknál a jobbközép miniszterelnök bukott meg, a németeknél meg anno a CDU/CSU. A briteknél meg a konzervatívok. Velük mi a helyzet?
dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 PMC Wagner ***** válasza:
22%
Mert eszmei alapon próbálnak kormányozni. Ez ha liberális ha más ha kommunista stb. sosem működik gazdaságilag katasztrofális döntésekkel jár
dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

A fidesz állítólag nem liberális és mégis válságosan kormányoz...és csak azért nem bukik meg, mert a 2/3-dal azt csinál amit akar.


Pedig a csüngőhasú tegnap megmondta, hogy nincs pénz vasútra, pályaudvarra sem, ezért oda akarja adni a haveroknak 99 évre.

dec. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%
Az a baj, hogy az emberek nem tudják milyen jó a sokszínűség, ezért bele kell verni a fejükbe alaposan!
dec. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 kutyafule4 ***** válasza:
20%
#3 ez nettó baromság, csak a Fidesz és szatelitpártjai mantrázzák ezért a gyengébb képességű, önálló gondolkodásra alig képes szavazópolgárok meg benyalják.
dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

8#

Mivel tudod megcáfolni,hogy baromság?


Legújabb gyöngyszeme a liberálisoknak:

[link]


És ez csak a jéghegy csúcsa.

A migránsokat támogatják az államalkotók ellenében.Te és a hozzád hasonló naivak nem akarják ezt belátni, pedig ez az igazság.

dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 kutyafule4 ***** válasza:
#9 nézz utána annak, hogy mit jelent az, hogy "liberális" és nem a pestrisrácokon... Az már a te bajod, hogy a Fidesz lealjasította a szó jelentését és te csak azt ismered.
dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!