Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A horvát védelmi miniszternek...

A horvát védelmi miniszternek mi volt a fejében, amikor ilyen botor kijelentéseket tett?

Figyelt kérdés

Berendelték Horvátország nagykövetét a Külgazdasági és Külügyminisztériumba.

Ennek előzménye, hogy Zoran Milanovic horvát államfő nem járult hozzá a kormány előterjesztéséhez, amelynek értelmében az ország részt venne az Ukrajnának nyújtott biztonsági támogatási és kiképzési tervben, amelyről az idei NATO-csúcson született megállapodás. Ivan Anusic védelmi miniszter a zágrábi parlament illetékes bizottsági ülésén arról beszélt, hogy Horvátország ezzel a területi integritását megkérdőjelező Magyarországhoz hasonlóvá válna. Két napra rá pedig úgy vélekedett, hogy a katonai szerepvállalás elmaradásával Horvátország az Oroszországot nyilvánosan támogató Szerbia és Magyarország oldalára kerülne.


Ez egy belpolitikai vita, de ezt majd ők lemeccselik. De hogy kerültünk mi a képbe? Mit kérdőjeleztünk meg? Meg mivel támogatjuk a ruszkikat?


tegnap 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Gyakorlatilag mindennel. Orbán Putyin pincsije.

Egy kő alatt élsz?

tegnap 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként Szijártó mikor rendeli be az orosz nagykövetet, mondjuk, a külügy rendszerének meghackeléséért?
tegnap 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem én járhattam az ő fejében. Valszeg, idejár olvasgatni a kommentjeimet. Bár Szijjártó engem, még nem hivatott be, de megnyugtatásul közlöm, hogy nem iréteném, mit mond, én nem beszélek oroszul.
tegnap 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Igaza van az 1-esnek, te tényleg egy kő alatt élsz.
tegnap 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Titeket le kéne csukni szovjetellenességért.
tegnap 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mintha a krobótoknak nem lenne viszálya egyik szomszédjával sem. (Talán a szerbekre kellene összpontosítaniuk.)
tegnap 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!