Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Allan Lichtman történész...

Allan Lichtman történész megjósolta, hogy szerencsére Kamala Harris nyeri a választásokat, emiatt most ti is kicsit nyugodtabbak vagytok?

Figyelt kérdés

ma 01:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Én akkor lennék nyugodt, ha Trump nyerné!
ma 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Trump egy cellát nyerhetne már!
ma 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok nyugodtabb. Mondjuk idegesebb se mert nem érdekel melyik nyer. Ha pedig az érdekel melyik mellé állok ha mindenképp választanom kell, akkor Trump.
ma 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%

Ha ő mondja.

Nem tudtam, hogy történészek már nem a múltat kutatják, hanem a jövőt jósolgatják.

ma 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nyugodtabb, mert addig még bármi lehetséges, valamint attól, hogy ő nyerné, semmi sem biztosítaná azt, hogy totálisan rend tudna lenni - ez Trump esetében is igaz. Félő, hogy így is-úgy is cirkuszok sokasága lesz mind Trump, mind Kamala nyerése esetén.
ma 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Pont nem érdekel ki nyer meg egy külföldi választást. Nekem attól sem jobb sem rosszabb nem lesz itt Magyarországon.
ma 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos Trump most jelentősen feljött, és nagyot javultak az esélyei. Mondjuk én nem tudom, hogy mi az, ami Kamala Harrisben akárkinek is ellenszenves lehet, de hát mindenki másképp van bekötve.
ma 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Trump az elmumt 3 honapban uszitasra, fenyegetesre hasznalja a kampanayat. Pl kozolte, hogy a bunozo migransokat kivegeztetne, meg hasonlok. Borzaszto lenne, ha ezt az embert megvalasztanak
ma 09:23
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt is megjósolták, hogy nem lesz Brexit, azt is megjósolták, hogy nem lesz Trump elnök 17-ben, azt is megjósolták, hogy mára már arab Kalifátus lesz Európa, aztán, hogy az Idióták pártcsaládja, elfoglalja Belgiummot, szintén megjósolták, hogy mára, már 2x értük utol Ausztriát és, leginkább, hogy Oroszország nem olyan hlye, hogy...


Bár a lottószámokat jósolnák már meg, de azzal is mellélőnének.

ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Allan Lichtman megjósolta Trump gyõzelmét is. Utana néztél a modeljének?
ma 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!