Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik EU-s országnak van a...

Melyik EU-s országnak van a legrosszabb kormánya jelenleg?

Figyelt kérdés
ma 00:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%

"magyarország már nem tagja az eunak? :D"


Tagjának tagja, csak a kérdés az volt hogy melyiknek a legrosszabb a kormánya. Én se vagyok egy fideszrajongó, de Németországé lényegesen rosszabb.

ma 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
42%

"Aki fel mer szólalni ezellen, azt ellehetetlenítik, cancel-ezik."


Ez pont igaz Németországra is. És ha még Hitlert megdicséred simán el is visznek. Ha meg torrentezel megbírságolnak. Parkolójuk nincs, az emberi mentalitás meg undorító. Jó mondjuk talán erről nem a kormányuk tehet, már azelőtt is undorító volt.

ma 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
Egyéb, Magyarország
ma 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
22%
Olaszországkormánya jelenleg rosszabb, mint a fidesz az én megítélésemben (és nagyobb baj, hogy az ellenzékük mégrosszabb. Nálunk legalább már az ellenzékváltás megtörtént...)
ma 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon cuki hogy Orbanisztán pont lecsúszott a LEGROSSZABB EU-s országok listájáról de Dánia ami világelső közszolgáltatások terén bezzeg felfért.
ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
65%
Még egy szavazat kishazánkra.
ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!