Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok ehhez, fideszesek?

Mit szóltok ehhez, fideszesek?

Figyelt kérdés

[link]


Fico, a magyar kormány haverja szigorítaná a magyar nyelvhasználatot Szlovákiában. Ukrajna kapcsán ezért már elég mérgesek vagytok. Vajon Szlovákia és Fico irányába is haragosak lesztek?


ma 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

De ez lyó nyelvkorlátoszás!!!! Nem úty mint a lypsy nyelvkorlátoszás, mert az rósz!

Amúgy is KAMUUUUUU teleksz!!!!!888

ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Én Mi Hazánkos vagyok és szerintem megdögölhetne Fico is, addig sajnáltam az ellene történt merényletet ameddig megnem tudtam hogy mennyire magyarellenes, azóta azt sajnálom hogy túlélte
ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5%
Telex...el se olvasom.
ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Fantasztikus, mert erre hivatkozva újabb milliárdokat lehet majd ellopni a magyaroktól meg lehet folytatni a cirkuszt az EU plenáris ülésein, amiért cserébe aztán újabb EU pénzeket fagyasztanak be.
ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!