Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok a német migráns...

Mit gondoltok a német migráns helyzetről? Miért b.szták szét az országot? Szerintem Amerika túl nagy hatalomnak találta és ezért fizetett a német kormánynak Merkelnek hogy a migránsokkal gyengítsék meg az államot. De ez csak az én véleményem.

Figyelt kérdés
Éltem kint majdnem egy évet, de szerintem undorító amit csináltak egy korábban jól működő országgal és a kormány pénzeli is őket, akik meg dolgoznak húzzák lefelé, hogy a migránsokat tudják fizetni. És tudom én is bevándorló voltam az országukban, de én ezt azokra értem, akik nem tisztelve az országot randalíroznak. Rengeteg videó is van róluk a neten, amit volt szerencsém személyesen is látni. Esküszöm jobban fogtam Frankfurt utcáin a pénztárcám, mint Pest legrosszabb környékein.

ma 00:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert a németek bármit próbálnának tenni ezellen csak lenácizzák őket és már kushadó kutyaként eltűrnek mindent.


Pedig az a poén, hogy a szigorú határellenőrzéshez még jobboldalinak sem kell lenni. Honecker bácsi, az NDK vezetője pl. szélsőbalos volt, mégis lelövetett mindenkit aki illegálisan át akart menni az NDK határán.

ma 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!