Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek igaz lehet az,...

Szerintetek igaz lehet az, hogy Adolf Hitler trendi lett a fiatalok körében?

Figyelt kérdés

A Daily Mail brit bulvárlap teljesen kiakadt, mert az USA-ban végzett felméréséből kiderült, hogy minden tizedik amerikai – köztük minden ötödik zoomer (19-29 éves), néger és mesztic – szerint a Führernek voltak „jó ötletei” is. Érdekesség, hogy a „baloldali-liberális” demokraták kissé nagyobb arányban osztják ezt a véleményt, mint a „jobboldali-konzervatív” republikánusok. Lesújtó létlelet az amerikai fehérek értelmi színvonaláról, hogy a négerek és a meszticek több mint kétszer nagyobb arányban szimpatizálnak Hitlerrel, mint ők. Magától értetődően a boomer (65 éven felüli) korosztály értékeli legkevésbé a Harmadik Birodalom vezérét.

Forrás: [link]


ma 11:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szimpatizáció és a tevékenységének elismerése nem ugyanaz a dolog. El lehet ismerni az infrastrukturális fejlesztéseket anélkül is, hogy szimpatizálnánk vele.
ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak olyan a bajsza igen.
ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Ezek után a ami gyűlölet diktatúra ,nem csodálnám.
ma 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
39%
Bulvárlap + kuruc. Baromság
ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 hollófernyiges ***** válasza:
79%
Hitlerből démont csinált a média meg a politika, úgyhogy tulajdonképpen természetes, hogy aki lázad a rendszer ellen az rátalálhat (a sátánistákkal, vámpír-gótokkal, egyebekkel együtt). Érdekes módon a hasonló tömeggyilkos Sztálinnak, Maónak, Pol Potnak, Idi Aminnak nincsen nyugati rajongótábora, valószínűleg azért mert nem kerültek bele a tömegkultúrába.
ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"szerintük Führernek voltak „jó ötletei” is."

Ez egy kijelentő mondat és helyes.

Voltak jó ötletei,igen!

Ennyi.

Én a Daily Mailt nem értem.

Mi ebben a kiakasztó?

ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MDaniel98 ***** válasza:
100%

Fitalkoromban (nem mintha ma olyan öreg lennék) elég sok II. Vh-val és a kitörésével kapcsolatos könyvet olvastam, nem voltam edgy-tinédzser, egyszerűen érdekelt ez a történelmi kor. Hitler és pártja teljesen radikálisak voltak, ennélfogva radikálisan rossz, és radikálisan jó ötletei is voltak, útépítés, állatvédelem, dohányzás elleni kampány, államilag támogatott felsőoktatás, hogy olyanok is tanulhassanak akiknek az anyagi helyzete ezt amúgy abban a korban nem tette volna lehetővé, stb.

Ezzel együtt aki 2024-ben egyetért a Mein Kampfban lefektetett elvekkel, attól én inkább távol tartanám magam, de attól még Hitlernek voltak jó ötletei is, ha csak hülyeségeket csináltak volna, sokkal hamarabb kicsúszott volna a lábuk alól a talaj mint amúgy.

A fiatalok pedig mindig is nyitottak voltak a szélsőséges ideológiák befogadására, többségük 30 fölött kinövi ezeket a tendenciákat, nem tudom miért csodálkozik el ezen minden 2-3 évben a nyugati média.

ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Hitler mindig népszerű lesz a következő évszázadokban. A yt is tele volt Hitler videókkal, mielőtt letiltotta a pc, rengetegen nézték meg. Tehetséges politikus volt, Cicero sem volt jobb szónok, sok nagy igazságot mondott. A tiktok sokkal szabadabb, ezért ott nyilván nepszerűbb.

Az agymosás, a pc miatt népszerűtlenebb, mint kéne. Jellemző, hogy népszerűbb a feketék(!), mint a fehérek között. Mert a fehéreket agymosta az antifa propaganda.

ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hitler egy bomlott agyú szemétláda volt.

A "nagy igazságaival" meg azok értenek egyet, akik ezeket a "nagy igazságokat" csakis úgy tudják elképzelni, hogy ezeket a "nagy igazságokat" a cerka jó végén élik meg és nem a szopóson.

Hogy ők nem lehetnek ezeknek a "nagy igazságoknak" a kárvallottjai.

ma 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!