Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik szomszédos európai...

Gál Gábor 2024 kérdése:

Melyik szomszédos európai ország legyen a következő EU-tagállam?

Figyelt kérdés

Nem fért fel:

- Észak-Macedónia

- Bosznia-Hercegovina

- Fehéroroszország

- Moldova

- Ukrajna

- Monaco

- Lichtenstein


tegnap 17:39
A kérdező szavazást indított:
Svájc
Norvégia
Izland
San Marino
Egyesült Királyság
Andorra
Oroszország
Montenegró
Szerbia
Albánia
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Ezek közül ki szeretne az lenni?


Mert aki nem is szeretne, és nem is kérte a felvételét, esetleg most lépett ki, az hogy került a listába?

tegnap 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A balkáni országok egymással, olyan mélységű konfliktusesélyesek, hogy azt én sem kivánnám az EU-nak, önmagában, ha akármelyik kapná, a másik kárára történne, felborulna az a törékeny béke, ami azt eredményezte, hogy egy ideje, nem ölnek ott embert.

Anglia, egye meg, amit főzött, ha voltak olyan hlyék, hogy kilépjenek, lelkük rajta.

Svájc soha nem is akart tag lenni, a kérdés, felesleges.

Andora kindof adóparadicsom, ők vesztenének ezzel.

San Marino, meg olyan kicsi, hogy kettőt lépnek és már EU tagállamban vannak, ott kb a nem tagság, tagság.


Én Norvégiát és Izlandot nem értem ezek közül, ők kultúrálisan, poltikailag és minden értelemben európai országok.

tegnap 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekünk nyilván Svájc lenne a legjobb, de nekik meg egyáltalán nem érné meg.
tegnap 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!