Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok, ha ma élne...

Mit gondoltok, ha ma élne Rózsa Eduardo Flores, akkor Oroszországnak vagy Ukrajnának adna igazat?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy elég széles spektrumon megfordult, volt kommunista és szélsőjobboldali, gyerekként katolikusnak nevelték, de apja révén zsidó származású is volt, majd felvette a muszlim vallást. Életútja alapján azt mondanám, hogy átérezte, ha egy nép a saját szabadságáért harcolt.


Persze az éremnek más oldala van, sokak szerint egy felelőtlen ember volt, aki szerette kavarni a sz@rt. Bár ezen kérdés alatt nem is ezt kell talán megmagyarázni.



ma 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ukrajnának, nyilván, hiszen az oroszok a támadó fél. A "forradalmár" alkat mindig az elnyomott, a gyengébb mellé áll.
ma 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt az "őslények kalandorai" címszót nem értem, amikor csak annyit írtam, hogy "kalandor". Na mindegy.
ma 20:25
 3/4 A kérdező kommentje:

#3

Teljes mértékben mondjuk nem vagyok biztos benne, mert volt kötődése a Jobbikhoz, amely 2010 előtt is inkább Oroszországot tartotta etalonnak. Meg egyesek szerint a nemzeti radikálisokat már akkoriban is támogatta Moszkva valamilyen formában.

ma 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ukránok nem a szabadsagukért harcolnak. De talán ha hipokrita volt, zsidó, soviniszta, az ukrán fasizmus közelebb állhatna hozzá.
ma 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!