Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire vehető biztosra...

Mennyire vehető biztosra Kamala Harris győzelme?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben rengeteg elemzést néztem, rengeteg jobb oldali elemzést is, videókat.


Több olyan elemző, köztük van pl Alan Richman akit az amerikai nosztredamusznak is neveznek, biztosra veszi, hogy Kamala Harris győzni fog. És ezt nem hasraütésszerűen mondja: úgy véli, hogy a mostani közel-keleti helyzet nem nagyon változtat a közvéleményen, az amerikaiak körében a Közel-Kelet amúgy is háborús zónaként van számontartva. Akkor most vannak ilyen sztrájkok a Mexikói-öbölnél, de az elemző szerint ezek a sztrájkok nem újkeletűek, kb 4 évente mindig vannak, a sztrájkolók meg már tudják, hogy a demokratákra vagy a republikánusokra fognak szavazni. Akkor még szempont lehet a hurrikán, ami szintén olyan dolog, hogy sajnos évente történik, a kormány minden évben hatalmas pénzeket küld a károk helyreállítására, mindkét politikus persze odamegy segédkezni, de érdemben ez sem befolyásolja a véleményt.


Ezért akiket meghallgattam egyöntetűen azt mondták, hogy Kamala Harris meg fogja nyerni.



tegnap 11:37
 1/5 anonim válasza:
92%
Na most ezt miért a szex kategóriába raktad?
tegnap 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, téves kategória.
tegnap 12:04
 3/5 anonim válasza:
100%

Szerintem is rossz kategória.

Biztosra semennyire? Statisztikák, felmérések, elemzések kb semmit nem érnek. A novemberi választás fogja megmutatni a teljes valóságot.

tegnap 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
50%: vagy igen, vagy nem.
tegnap 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ő vezet nem is kevéssel de láttuk már hogy így is el lehet csalni a választást.
tegnap 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!