Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire aktuális politikailag...

Mennyire aktuális politikailag Winston Churchill alábbi mondata?

Figyelt kérdés
"Ha egy ember 30 éves kor alatt nem liberális, akkor nincs szíve, ha viszont 30 fölött nem konzervatív, akkor nincs esze. "
ma 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
40 éves vagyok, én vállalom, hogy nincs eszem, de sosem akartam másoknak megfelelni, legyen ez akár ész kérdése, akár nem.
ma 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Soha nem volt az. Ráadásul amit Churchill Angliájában ez a két fogalom jelentett, az teljesen más, mint amit ma értenek alatta, legalábbis a nagy többség.
ma 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon is az.
ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Putyintól hallottam egy hasonlót:


"Akinek nem hiányzik a Szovjetunió, annak nincs szíve, aki manapság vissza akarja állítani, annak nincs esze."

ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4es, gyanítom ez nem egy igazi idézet:D


Amúgy én így, hogy betöltöttem a 30at, tökre adom. Az elmúlt években eltolódtam abba az irányba, hogy azért fontosak a régebbi értékek, érdemes megtartani őket.

De ez nem segít azon, hogy azt látom, hogy pusztul az ország és nem csak itthon, egyre inkább teszi tönkre a politika a társadalmat. Magyarországon jelenleg nincs konzervatív párt ami valóban értékeket képviselne, megőrizné őket, helyette inkább lehasnzálják és eldobják őket, mint egy telerecksázott zsebkendőt. Az USAról ne is beszéljünk.


Szóval így, hogy megjelent a konzervatívabb énem, sokkal jobban fáj a szívem amiért szétbarmolják a hazánkat, a világunkat...

ma 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!